Live Auction: 10 january 2019 - 12 january 2019

Lot 49

Lot 49
Daniƫl Been (1885-1967), Zuid-Eurpees kustgezicht, omgeving Antibes, olieverf op doek, gesigneerd - 30 x 40 cm -
Starting price: € 75

Lot 50

Lot 50
A. van der Burg, vrouw met schapen bij schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23 cm-
Starting price: € 80

Lot 51

Lot 51
Piet Cottaar (1878-1950), stilleven met bloemen, olieverf op doek, gesigneerd -61 x 51 cm-
Starting price: € 5

Lot 52

Lot 52
Boek: Marion Bloem: Fon Klement 'Zwartwit in en achter kleuren' met zeven gedichten van Marion Bloem en zeven prenten van Fon Klement, oplage: 90 stuks
Starting price: € 100

Lot 53

Lot 53
Cobra - Corneille (1922-2010), '1948', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 33 x 38 - -aangekocht Jaski -
Starting price: € 100

Lot 54

Lot 54
Cobra - Corneille boek, 'Het oog van de Zomer' met drie zeefdrukken in luxe map -aangekocht Jaski 1992 -
Starting price: € 150

Lot 55

Lot 55
Cobra - Sam Parabirsingh (1943-2003), 'Cultural Icarus' en 'Fly Away Icarus', twee kleurenetsen, gesigneerd en gedateerd 1993 - aangekocht Gallerie De Twee Pauwen 1993 -
Starting price: € 20

Lot 56

Lot 56
Cobra - Anton Reemer (1925-1981), 'Denkende Stad', olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '50 - 88 x 50 cm - - aangekocht Jaski 1992 -
Starting price: € 350

Lot 57

Lot 57
Cobra - Anton Reemer (1925-1981), 'Deux Amices et chien', gouache, gesigneerd en gedateerd 1951 r.o. (overgeschilderd) - 77 x 51 cm - - aangekocht Jaski 1993-
Starting price: € 150

Lot 58

Lot 58
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Hollands landschap', olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '94 verso - 80 x 70 cm - -aangekocht Jaski 1994 -
Starting price: € 200

Lot 59

Lot 59
Cobra - Richard Smeets (1955), moderne compositie, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '97 - 50 x 40 cm - -aangekocht Jaski 1997 -
Starting price: € 150

Lot 60

Lot 60
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Sarawak River', gouache, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 38 cm -
Starting price: € 150

Lot 61

Lot 61
Cobra - Richard Smeets (1955),' Pasar Malam', acryl op papier, gesigneerd en gedateerd '89 - 50 x 40 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Starting price: € 100

Lot 62

Lot 62
Cobra - Richard Smeets (1955), 'Maasheggen', gouache, gesigneerd en gedateerd '94 - 40 x 30 cm - -aangekocht Museum van der Togt 1995 -
Starting price: € 100

Lot 63

Lot 63
Cobra - Richard Smeets (1955) 'Over Leven', gouache, gesigneerd en gedateerd '03 - 30 x 40 cm - - gekocht van de kunstenaar 2003 -
Starting price: € 100

Lot 64

Lot 64
Jos Dijkman (1947) Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, gesigneerd r.o. -48 x 37 cm-
Starting price: € 25