Lot 49

Lot 49
14 karaat witgouden rijring (maat 16,5) met imitatiebriljantjes
Starting price: € 20

Lot 50

Lot 50
14kt gouden schakelcollier
Starting price: € 85

Lot 51

Lot 51
Witgouden ring in opengewerkte zetting met cultivéparel en imitatiediamantjes, art déco, jaren '20/'30
Starting price: € 100

Lot 52

Lot 52
14kt gouden ring met cabochon geslepen bloedkoraal
Starting price: € 100

Lot 53

Lot 53
14kt gouden horlogeketting met scapulier en onedel sluitinkje
Starting price: € 170

Lot 54

Lot 54
14kt gouden cameehanger
Starting price: € 60

Lot 55

Lot 55
14kt gouden Shell symbool
Starting price: € 25

Lot 56

Lot 56
14kt witgouden ring met synthetische rode cabochon geslepen steen
Starting price: € 100

Lot 57

Lot 57
14kt gouden heren zegelring met zwart onyx steen (ringmaat 19)
Starting price: € 90

Lot 58

Lot 58
14kt gouden slavenarmband
Starting price: € 140

Lot 59

Lot 59
14kt gouden ring met groene geslepen steen -ringmaat 17,5, gebruikssporen-
Starting price: € 50

Lot 60

Lot 60
14kt gouden hanger met gestoken jade
Starting price: € 50

Lot 61

Lot 61
14kt gouden veerbroche met cultivéparel
Starting price: € 80

Lot 62

Lot 62
14kt gouden ring met gestoken jade (maat 14,5)
Starting price: € 80

Lot 63

Lot 63
14kt gouden collier
Starting price: € 80

Lot 64

Lot 64
14kt gouden hanger met gouden tientje 1932
Starting price: € 225