Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Auction: 19 june 2019 - 22 june 2019

Lot 33

Lot 33
Ubud School: scène uit de Ramanyana, olieverf op doek, gesigneerd Parsa, Padangtegal - 80 x 100 cm -
Starting price: € 25

Lot 34

Lot 34
Jan van Gemert (1921-1991), polderlandschap met knotwilgen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '49 - 48 x 63 cm -
Starting price: € 50

Lot 35

Lot 35
Hermann WERNER (1816-1905), meisje met geit en geitje in haar armen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1842 - 44 x 37 cm -
Starting price: € 300

Lot 36

Lot 36
Hollandse School: figuren in winters boslandschap, olieverf op board, onduidelijk gesigneerd - 30 x 24 cm -
Starting price: € 25

Lot 37

Lot 37
Hollandse School: portret van een oude man met baard, olieverf op board - 25 x 21 cm -
Starting price: € 10

Lot 38

Lot 38
Ludovic Janssen (1888-1954), strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1914 - 12 x 22 cm -
Starting price: € 100

Lot 39

Lot 39
Hedwig Kleintjes-van Osselen (1871-1936), stilleven met hortensia's, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1916 - 55 x 114 cm -
Starting price: € 100

Lot 40

Lot 40
Adriaan J. Cornelis (1912-1972), stilleven met fles, glas en asbak, olieverf op board, gesigneerd - 76 x 57 cm -
Starting price: € 100

Lot 41

Lot 41
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933), legeroefening in de duinen, olieverf op paneel, gemonogrammeerd en gedateerd '98 - 22 x 32 cm -
Starting price: € 800

Lot 42

Lot 42
Frans Bakker (1871-1944), gezicht op een kampong tussen de bomen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1930 - 30 x 45 cm -
Starting price: € 125

Lot 43

Lot 43
Emanuel Ernest Ger. van der Ven (1866-1944), anemonen in gemberpot, olieverf op doek, gesigneerd - 30 x 35 cm -
Starting price: € 40

Lot 44

Lot 44
Hollandse School: portret van een erfgooier, olieverf op paneel, gesigneerd JL? de Groot - 22 x 15 cm -
Starting price: € 20

Lot 45

Lot 45
Alexander Cornelis Sleeswijk (1870-1945), boslandschap, olieverf op doek, gesigneerd - 50 x 70 cm -
Starting price: € 10

Lot 46

Lot 46
David Teniers II (1610-1690), kaartspelende figuren in herberginterieur, olieverf op paneel, gesigneerd - 29 x 36 cm -
Starting price: € 3500

Lot 47

Lot 47
David Teniers (1610-1690), toegeschreven aan, pijprokende figuren in interieur, olieverf op paneel, gemonogrammeerd D.T. - 25 x 20 cm -
Starting price: € 2500

Lot 48

Lot 48
Carolus Johannes Thijsen (1867-1917), moeder en zoon in interieur, olieverf op doek, gesigneerd - 50 x 40 cm -
Starting price: € 75