Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Auction: 19 june 2019 - 22 june 2019

Lot 17

Lot 17
Hollandse School: winterlandschap met houtsprokkelaarster, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Meijer, circa 1900 -40,5 x 58,5 cm.-
Starting price: € 40

Lot 18

Lot 18
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951), gezicht op een boerderij met bonenstaken, olieverf op doek, gesigneerd - vermoedelijk geschilderd in zijn Larense periode 1914-1918, 55 x 85 cm -
Starting price: € 500

Lot 19

Lot 19
Hollandse School: drie kittens spelend met een bolletje wol, olieverf op doek, gesigneerd A. van Bergen - 40 x 60 cm -
Starting price: € 125

Lot 20

Lot 20
Hollandse School: boerderij met pluimvee, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd - 50 x 70 cm -
Starting price: € 100

Lot 21

Lot 21
Hollandse School: rustend vee, naar Paulus Potter, olieverf op paneel - 45 x 55 cm -
Starting price: € 500

Lot 22

Lot 22
Naar Fran├žois Boucher, Le Printemps, olieverf op paneel, 20e eeuw -29 x 22 cm-
Starting price: € 5

Lot 23

WITHDRAWN/VERVALLEN
Starting price: € 75

Lot 24

Lot 24
Klaus Versteegen (1943), olieverf op doek, gemonogrammeerd r.o. - 85 x 100 cm , expositie Gallerie Siau -
Starting price: € 200

Lot 25

Lot 25
Hollandse School: afgemeerde platbodem aan kade met figuren, olieverf op doek, gesigneerd J. Klein - 40 x 50 cm -
Starting price: € 25

Lot 26

Lot 26
Hollandse School: stilleven met kreeft, schelpen, citroenen en roemer, olieverf op paneel, gesigneerd Ch. Manshande - 19 x 23 cm -
Starting price: € 50

Lot 27

Lot 27
Hollandse School: boerenhoeve, olieverf op doek, gesigneerd Marsman - 60 x 50 cm -
Starting price: € 10

Lot 28

Lot 28
Maarten Meuldijk (1894-1972), 'Citroenenvrouwtje, Lugano', olieverf op board, gesigneerd, Maarten Meuldijk was een Nederlands nationaalsocialistisch tekenaar en essayist en hoofdredacteur van 'Volk en Vaderland' - 46 x 38 cm -
Starting price: € 50

Lot 29

Lot 29
Jurrien Marius Beek (1879-1965), 'Straatje in Aargau, Zwitserland', olieverf op doek, gesigneerd - 50 x 40 cm -
Starting price: € 50

Lot 30

Lot 30
Adrianus Cyriacus Bleys (1877-1964), boslaantje, olieverf op doek, gesigneerd - 60 x 80 cm -
Starting price: € 40

Lot 31

WITHDRAWN/VERVALLEN
Starting price: € 25

Lot 32

WITHDRAWN/VERVALLEN
Starting price: € 25