Live Auction: 10 january 2019 - 12 january 2019

Lot 17

Lot 17
Hollandse School: Waaggebouw op de Westermarkt te Amsterdam, olieverf op paneel, naar Cornelis Springer -29,5 x 39 cm.-
Starting price: € 50

Lot 18

Lot 18
Hollandse School: vissersboten op het strand, olieverf op paneel, gesigneerd Z. Sila -29,5 x 38-
Starting price: € 50

Lot 19

Lot 19
Hollandse School, converserende figuren in de duinen, olieverf op paneel, onduidelijik gesigneerd en gedateerd '72 - 20 x 24 cm
Starting price: € 40

Lot 20

Lot 20
Hollandse School: stadgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 27 x 21 cm -, daarbij: riviergezicht en berglandschap, olieverf op paneel
Starting price: € 40

Lot 21

Lot 21
Hollandse School: interieur met handwerkende vrouw, olieverf op doek, gesigneerd A. v. Veen - 50 x 40 cm -
Starting price: € 10

Lot 22

Lot 22
Italiaanse School: lezende Maria, olieverf op doek, gedoubleerd, 18e/19e eeuw, in gestoken vruchtenhouten lijst -45 x 31 cm-
Starting price: € 350

Lot 23

Lot 23
Omer Dierickx (1862-1939), Heidelandschap met zandverstuiving, olieverf op doek, gesigneerd - 23 x 31 cm -
Starting price: € 15

Lot 24

Lot 24
Starting price: € 30

Lot 25

Lot 25
Hollandse School: portret van een jongen met hoed, olieverf op doek - 45 x 57 cm -
Starting price: € 20

Lot 26

Lot 26
Hollandse School: bomschuiten op het strand bij ondergaande zon, olieverf op paneel, gesigneerd: J.K. Schippers -38 x 28-
Starting price: € 20

Lot 27

Lot 27
Hollandse School: ijsgezicht met koek-en-zopie, olieverf op doek - 23 x 33 cm -
Starting price: € 10

Lot 28

Lot 28
Hollandse School: polderlandschap met schaatsende figuren, olieverf op doek - 60 x 80 cm -
Starting price: € 40

Lot 29

Lot 29
Hollandse School: paar inkttekeningen, landschap met molens, gesigneerd J. Sebastian -9,5 x 6,5 cm-
Starting price: € 5

Lot 30

Lot 30
Hollandse School: zeegezicht met boten en vissers aan het strand, olieverf op doek, in vergulde lijst met schilderijenlampje, gesigneerd Jos Wildenborg en gedateerd 1944 - 48 x 58 cm., kleine beschadiging links-
Starting price: € 20

Lot 31

Lot 31
Hollandse School: platbodems op kalm water, olieverf op paneel, gesigneerd W. v/d Helder - 20 x 30 cm -
Starting price: € 25

Lot 32

Lot 32
Hollandse School: stilleven met bloemen in bekervaas, marouflé, gesigneerd L. Pauwels en gedateerd 1916 - 35 x 25 cm -
Starting price: € 10