Lot 17

Lot 17
14kt gouden filigrain hanger met granaatjes
Starting price: € 50

Lot 18

Lot 18
14kt gouden filigrain streekbroche, 19e eeuw
Starting price: € 130

Lot 19

Lot 19
14kt gouden langwerpige broche met filigrain en veiligheidskettinkje
Starting price: € 50

Lot 20

14kt gouden ring met bewerkte rand en cornalijn
Starting price: € 50

Lot 21

Starting price: € 50

Lot 22

Lot 22
Zwart onyx medaillon met 14kt gouden monturen, ingelegd bloemboeketje met goud en zaadpareltjes, eind 19e eeuw
Starting price: € 40

Lot 23

Lot 23
14kt gouden broche met amethistkleurige geslepen steen
Starting price: € 35

Lot 24

Lot 24
14kt gouden ring met geslepen cornalijn
Starting price: € 35

Lot 25

Lot 25
14kt witgouden ring met diamant, oud slijpsel en vier diamantjes, "à jour", art deco
Starting price: € 500

Lot 26

Lot 26
14kt gouden hanger met gravédecor en granaat
Starting price: € 25

Lot 27

Lot 27
14kt gouden rijring met imitatiebriljantjes
Starting price: € 35

Lot 28

Lot 28
14kt gouden ring met cabochon geslepen bloedkoraal
Starting price: € 50

Lot 29

Lot 29
14kt gouden achtzijdig medaillon met gravédecor, 19e eeuw
Starting price: € 20

Lot 30

Lot 30
14kt gouden broche bezet met 9 roosdiamanten en 8 kleinere roosdiamantjes
Starting price: € 150

Lot 31

Lot 31
14kt gouden sterrenbeeldhanger schorpioen
Starting price: € 10

Lot 32

Lot 32
14kt gouden pinbroche met camee
Starting price: € 20