Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live Auction: 19 june 2019 - 22 june 2019
next >1|2|3|4|5|6|...|319

Lot 1

Lot 1
Starting price: € 70

Lot 2

Lot 2
Starting price: € 50

Lot 3

Lot 3
Hollandse School: volgetuigde driemaster op volle zee, olieverf op doek - 120 x 155 cm -
Starting price: € 10

Lot 4

Lot 4
Starting price: € 20

Lot 5

Lot 5
Italiaanse School: Madonna della Seggiola, naar Rafaƫl, olieverf op doek, 19e eeuw - 80 x 70 cm -
Starting price: € 250

Lot 6

Lot 6
A. van der Burg, vrouw met schapen bij de schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23 cm-
Starting price: € 40

Lot 7

Lot 7
Starting price: € 5

Lot 8

Lot 8
Starting price: € 70

Lot 9

Lot 9
Starting price: € 25

Lot 10

Lot 10
George Lourens Kiers (1838-1916), vissersvolk bij afgemeerde bomschuit, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1909 - 38 x 64 cm, aankoopbewijs en verzekeringrapport Simonis en Buunk -
Starting price: € 400

Lot 11

Lot 11
Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 60 cm -
Starting price: € 25

Lot 12

Lot 12
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x 22,5 cm-
Starting price: € 100

Lot 13

Lot 13
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm -
Starting price: € 1000

Lot 14

Lot 14
Johanna van Eybergen (1865-1950), Larens interieur, moeder met baby op schoot en twee kinderen, olieverf op doek, gesigneerd -59 x 79 cm.-
Starting price: € 100

Lot 15

Lot 15
Twee schilderijtjes: portret van een vrouw in biedermeier kleding -11,5 x 8,5 cm.- en winters polderlandschap met molen -22,5 x 28-, beide olieverf op paneel, tweede helft 20e eeuw
Starting price: € 50

Lot 16

WITHDRAWN/VERVALLEN
Starting price: € 500
next >1|2|3|4|5|6|...|319