Stamps and Postcards September 2014

Live Auction: 14 august 2014 - 12 september 2014
next >1|2|3|4|5|6|...|142

Lot 1

Lot 1
1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem II in horizontaal paar, catw. € 1250
Starting price: € 175

Lot 2

Lot 2
1 - ongebruikte 5 cent blauw 1852 Koning Willem II, nette randen, catw. € 500
Starting price: € 80

Lot 3

Lot 3
1 - gebruikte 5 cent blauw, plaat V pos.70, catw. € 45
Starting price: € 20

Lot 4

Lot 4
1 - gebruikte 5 cent blauw, plaat VI pos.50, 2 zijden zeer breed gerand, catw. € 45+
Starting price: € 35

Lot 5

Lot 5
1a - gebruikte 5 cent diepdonkerblauw op dun papier in horizontaal paar, plaat I pos.26 en 27, links smal, catw. € 400
Starting price: € 60

Lot 6

Lot 6
1f - gebruikte 5 cent flets staalblauw, plaat II pos. 13, cert. Muis 1988, catw. € 100
Starting price: € 25

Lot 7

Lot 7
1j - gebruikte 5 cent blauw in horizontaal randpaar, plaat III pos.66/67, geribd papier, onder smal, catw. € 750
Starting price: € 100

Lot 8

Lot 8
1p - gebruikte 5 cent groenblauw in verticaal paar, plaat V pos.89/94, catw. € 200
Starting price: € 40

Lot 9

Lot 9
1p - gebruikte 5 cent groenblauw, plaat V pos.32, catw. € 160
Starting price: € 30

Lot 10

Lot 10
2l - postfrisse 10 cent bruinrood 1852 Koning Willem III, plaat VI pos.48, met attest Vleeming 2014 (gom origineel en met voor deze plaat bekende bruine gom, ov. geen bemerkingen), tevens cert. NVPH 1999, zeldzaam, catw. € 2000++
Starting price: € 750

Lot 11

Lot 11
2 - ongebruikt/postfrisse 10 cent karmijn 1852 Koning Willem III in verticaal paar met volledige originele gom, plakkerspoor op bovenste zegel, onderste zegel postfris, aangesneden aan rechterzijde, catw. € 2550
Starting price: € 175

Lot 12

Lot 12
2 - ongebruikt zonder gom, 10 cent karmijn Willem III 1852, catw. € 275
Starting price: € 30

Lot 13

Lot 13
2 - gebruikte 10 cent karmijn, plaat I pos.86, breed gerand ex., catw. € 50+
Starting price: € 25

Lot 14

Lot 14
2d - gebruikte 10 cent karmijn tot lichtkarmijn, plaat II pos.49, breed gerand ex., geribd papier, catw. € 350
Starting price: € 120

Lot 15

Lot 15
2e - gebruikte 10 cent donkerrood, plaat III pos.12, catw. € 40
Starting price: € 10

Lot 16

Lot 16
2g - gebruikte 10 cent donker- tot lichtrood, plaat IV pos.44, catw. € 35
Starting price: € 15
next >1|2|3|4|5|6|...|142