Coins, Currency and Medals May 2019

Live Auction: 14 may 2019 - 18 may 2019
next >1|2|3|4|5|6|...|7

Lot 4279

Lot 4279
Verzameling bankbiljetten NL in 3 albums 1-1000 Gulden wo. 2½ Gulden 1914 Zilverbon, 10 Gulden Arbeid & Welvaart, Zeeuws Meisjes, Emma, Lieftinck, 20 Gulden Stuurman, Stadhouder, 25 Gulden Mees, Wilhemina, Meisje, Flora, 50 Gulden Oestereetster, Stadhouder, 100 Gulden en 1000 Gulden Grietje Seel, + replacements, invulseries, etc. etc. Kijken.
Starting price: € 2000

Lot 4280

Lot 4280
Map biljetten NL modern periode 1968-1997 wo. 50 Gulden Zonnebloemen, 100 Gulden Snip, 250 Gulden Vuurtoren, 1000 Gulden Spinoza, 1000 Gulden Kievit, etc.
Starting price: € 1200

Lot 4281

Lot 4281
Album met leuke collectie bankbiljetten NL 1-100 Gulden in veelal nette kwaliteit wo. 10 Gulden 1949 Molen, 20 Gulden 1945 Stadhouder, 1955 Boerhaave, 25 Gulden 1947 Flora, 50 Gulden 1943 Wilhelmina, 1945 Stadhouder, 100 Gulden jaren 30/40 Vrouwenkop in aantallen, 1970 De Ruyter, 1977 Snip, etc. etc.
Starting price: € 1000

Lot 4282

Lot 4282
Album met verzameling bankbiljetten NL 1-1000 Gulden wo. 10 Gulden Zeeuws Meisje, 20 Gulden Emma, 25 Gulden Mees, 100 Gulden Vrouwenkop, Snip, etc. deels Buiten Omloop gesteld + biljetten Duitse bezetting en Euro-biljetten wo. versnijdingen / Uit de verzameling J.S. Schipper
Starting price: € 600

Lot 4283

Lot 4283
Album met gevarieerde collectie bankbiljetten NL wo. Lieftincktientjes, 25 Gulden Prinsesje ,100 Gulden Erasmus, etc + schoolgeld, fantasiegeld, cheques, bonnen en Noodgeld wo. Hattem.
Starting price: € 500

Lot 4284

Lot 4284
Album biljetten NL 1-1000 Gulden wo. 20 Gulden Stuurman, 100 Gulden 1945, etc. + iets noodgeld
Starting price: € 400

Lot 4285

Lot 4285
Album met kleine collectie bankbiljetten NL wo. 25 Gulden 1929 Willem van Oranje, 1945 Meisje, 1947 Flora, 1949 Salomo, 50 Gulden 1929 Minerva, 1941 Oestereetster, 100 Gulden 1970 De Ruijter, 1977 Snip, etc.
Starting price: € 300

Lot 4286

Lot 4286
Album met collectie bankbiljetten NL wo. 10 Gulden Grijsaard, 25 Gulden 1943 Prinsesje, 50 Gulden Zonnebloem, 100 Gulden Snip, etc. + Suriname en Indonesië
Starting price: € 250

Lot 4287

Lot 4287
Collectie bankpapier Nederland van 1 Gulden 1938 tot 250 Gulden Vuurtoren wo. 5 Gulden 1973 serienummer 0001260891, 50 Gulden Zonnebloem (2x), 100 Gulden 1970, 100 Gulden 1992, 250 Gulden 1985, etc.
Starting price: € 250

Lot 4288

Lot 4288
Album met verzameling bankbiljetten NL wo. Zeeuws Meisje, Salomo, Zonnebloem, etc.
Starting price: € 150

Lot 4289

Lot 4289
Album biljetten NL wo. 20 Gulden Emma, 25 Gulden Mees, 50 Gulden Zonnebloem, etc.
Starting price: € 150

Lot 4290

Lot 4290
Kleine verzameling Nederland wb. Lieftincktientje en 10 Gld Emma
Starting price: € 125

Lot 4291

Lot 4291
Album met kleine collectie bankbiljetten NL wo. 10 Gulden Zeeuws Meisje, 20 Gulden Emma, 100 Gulden Erasmus, De Ruyter, etc. + iets Suriname en Antillen
Starting price: € 100

Lot 4292

Lot 4292
Album met kleine collectie bankbiljetten NL wo. 10 Gulden Lieftinck, 20 Gulden Stadhouder, 25 Gulden Flora, etc.
Starting price: € 100

Lot 4293

Lot 4293
Album met biljetten NL wo. 100 Gulden Grietje Seel, Erasmus, etc.
Starting price: € 100

Lot 4294

Lot 4294
Albumpje bankbiljetten NL wo. 20 Gulden Stadhouder + diversen wo. Scheepsgeld Zuiderkruis en Ministerie van Oorlog
Starting price: € 80
next >1|2|3|4|5|6|...|7