Stamps and Postcards February 2019

Live Auction: 15 february 2019 - 16 february 2019

Lot 2000

Collectie Nederland in 4 albums frankeergeldig ca. € 1350, tevens gestempeld materiaal en iets guldenzegels
Starting price: € 675

Lot 2001

Collectie Nederland 1991 tot 2007 en PTT-mapjes frankeergeldig ca. € 1000
Starting price: € 500

Lot 2002

3 Davo de luxe albums met velletjes, boekjes en blokken etc. Frankeerwaarde ca. € 1000
Starting price: € 500

Lot 2003

Collectie Nederland in dik stockboek frankeergeldig ca. € 800, met ouder en gestempeld materiaal
Starting price: € 400

Lot 2004

Collectie Nederland in Davo-album + cassette frankeergeldig ca. € 650
Starting price: € 325

Lot 2005

Collectie Nederland frankeergeldig ca. € 420, met nog iets ouder en gestempeld materiaal
Starting price: € 210

Lot 2006

Collectie Nederland in PTT-mapjes in 5 importa albums frankeergeldig ca. € 350
Starting price: € 175

Lot 2007

Nederland PTT mapjes 258-387 in 6 albums. Frankeergeldig ca. € 350
Starting price: € 175

Lot 2008

Verzameling Mooi Nederland 2005/2017 in 2 luxe Davo albums. Frankeergeldig ca. € 278
Starting price: € 140

Lot 2009

Ringband postfris Nederland wb. veel Mooi Nederland velletjes. Frankeergeldig ca. € 285 Tevens iets USA**
Starting price: € 125

Lot 2010

Davo-album velletjes 1993-2006 met voor ca. € 221 frankeergeldig en wat guldenvelletjes.
Starting price: € 110

Lot 2011

Collectie Nederland in PTT-mapjes frankeergeldig ca. € 200
Starting price: € 100

Lot 2012

Collectie Nederland in velletjes frankeergeldig ca. € 200
Starting price: € 100

Lot 2013

Verzameling Grenzeloos Nederland 2008/2016 in een Davo luxe album. Frankeergeldig ca. € 202
Starting price: € 100

Lot 2014

Collectie Nederland in jaarsets, prestigeboekjes en velletjes frankeergeldig ca. € 2400
Starting price: € 1200

Lot 2015

Collectie Nederland in PTT-mapjes en enkele prestigeboekjes frankeergeldig ca. € 2300
Starting price: € 1150