Stamps and Postcards February 2019

Live Auction: 15 february 2019 - 16 february 2019
1

Lot 84

Lot 84
LP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex.
Starting price: € 25

Lot 85

Lot 85
LP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250
Starting price: € 40

Lot 86

Lot 86
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600
Starting price: € 100

Lot 87

Lot 87
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600
Starting price: € 100

Lot 88

Lot 88
Starting price: € 100

Lot 89

LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Starting price: € 30
1