Stamps and Postcards February 2019

Live Auction: 15 february 2019 - 16 february 2019
1

Lot 76

Lot 76
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, cert. Moeijes 1990 (zonder gebreken), 50c gom miniem licht gelig ov.pr.ex., catw. € 1615
Starting price: € 250

Lot 77

Lot 77
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, pr.ex., catw. € 1615
Starting price: € 300

Lot 78

Lot 78
R19-31 - postfrisse serie tweezijdige roltanding met watermerk 1926-1927, pr.ex., catw. € 440
Starting price: € 100

Lot 79

Lot 79
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, cert. Moeijes 1985 (nr.3 uit de rij, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5000
Starting price: € 1500

Lot 80

Lot 80
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, gom mogelijk iets bijgewerkt, pr.ex., catw. € 5000
Starting price: € 1500

Lot 81

Lot 81
R33-56 - postfrisse serie vierzijdige roltanding 1928, 4c en 27½c z.fr., ov.pr.ex., catw. € 525
Starting price: € 125

Lot 82

Lot 82
R57-70 - postfrisse serie tweezijdige hoekroltanding 1930, pr.ex., catw. € 250
Starting price: € 50

Lot 83

Lot 83
R71-101 - postfrisse series Kinderzegels 1925-1933 compleet op 2 albumbladen, pr.ex., catw. € 1208
Starting price: € 250
1