Live Auction: 10 january 2019 - 12 january 2019
next >1|2|3|4|5|6|...|72

Lot 4000

Lot 4000
Nederland, circa 1830, vuursteenpistool, ombouw naar percussie, gemarkeerd '1815, in redelijke staat, spanveer dient nagekeken te worden, zeldzaam
Starting price: € 200

Lot 4001

Lot 4001
Frankrijk, percussie geweer, met makersmarkering 'Arsenaal Tulle', kolf gedateerd 'Novembre 1874', ijzerwerk heeft pitting en oude scheur in houtwerk, mechanisch keurig in orde
Starting price: € 40

Lot 4002

Lot 4002
Engeland, WOII, houtwerk voor Lee-Enfield, goed te gebruiken voor restauratieproject
Starting price: € 10

Lot 4003

Lot 4003
Engeland, WOII, deco Stengun MKV, niet nummergelijk, magazijningang gemarkeerd 'M/78' (Elkington & Co Birmingham), geen bewegende delen, met Europees certificaat
Starting price: € 400

Lot 4004

Lot 4004
Turkije, WOII, Turkse Mauser, gedateerd 1935, sporen van gebruik, stock heeft scheur tussen grendel en trekkergedeelte, Nederlands onklaar gemaakt, loop dicht en grendel vast
Starting price: € 30

Lot 4005

Lot 4005
USA, WOII, deco M1 Carbine .30, loop gemarkeerd en gedateerd 'Inland MFG. DIV. General Motors, 8-43', houtwerk heeft gebruikssporen, kan niet meer spannen, trekker nog bewegend en veiligheidspal nog werkend, met Europees certificaat
Starting price: € 500

Lot 4006

Lot 4006
Belgiƫ/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame en slede gemarkeerd '178915', kamer gemarkeerd '202414', keurig WaA140 (productiejaar vermoedelijk 1942) gestempeld, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Starting price: € 600

Lot 4007

Lot 4007
Belgiƫ/Duitsland, WOII, deco Browning High Power, gemaakt tijdens bezetting voor de Wehrmacht, frame en slede gemarkeerd '198315', kamer gemarkeerd '193342', keurig WaA140 (productiejaar vermoedelijk 1942) gestempeld, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Starting price: € 600

Lot 4008

Lot 4008
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame en slede nummergelijk gemarkeerd '655', gedateerd 1945, geen blauwing meer aanwezig, met enige roest. Kan nog opspannen en droogvuren, met Europees certificaat
Starting price: € 250

Lot 4009

Lot 4009
Rusland, WOII, deco Tokarev TT33 pistool, frame gemarkeerd '498', slede gemarkeerd '2906', gedateerd 1945, blauwing grotendeels nog aanwezig. Kan nog opspannen en droogvuren, met Europees certificaat
Starting price: € 250

Lot 4010

Lot 4010
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 3364, trekker beweegt nog, overige delen vast, met Europees certificaat
Starting price: € 250

Lot 4011

Lot 4011
Rusland, WOII, deco PPSh-41, gedateerd 1944, serienummer 2017, trekker beweegt nog, overige delen vast, kolf heeft lichte schade, met Europees certificaat
Starting price: € 250

Lot 4012

Lot 4012
Bulgarije, deco AK47, serienummer 310553, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Starting price: € 400

Lot 4013

Lot 4013
Joegoslaviƫ, naoorlogs, deco MG53, serienummer 42342, grotendeels vastgelast, doch trekker beweegt en nog enkele bewegende onderdelen, in keurige staat, leuk alternatief voor MG42, met Europees certificaat
Starting price: € 700

Lot 4014

Lot 4014
Finland, WOII en later, deco KPm/44, machinepistool gebruikt door het Finse leger, serienummer 2225, geen bewegende delen, met Europees certificaat
Starting price: € 450

Lot 4015

Lot 4015
Israel, naoorlogs, deco IMI Galil, met klapkolf, trekker en spanveer vast, fire-selector nog bewegend, met Europees certificaat
Starting price: € 300
next >1|2|3|4|5|6|...|72