Live Auction: 10 january 2019 - 12 january 2019
next >1|2|3|4|5|6|...|309

Lot 1

Lot 1
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm-
Starting price: € 5

Lot 2

Lot 2
Hollandse School: gezicht op Delft, olieverf op paneel, derde kwart 19e eeuw -24 x 36 cm.-
Starting price: € 30

Lot 3

Lot 3
Hollandse School: Bootje op een plas, olieverf op doek, gesigneerd 'Gabriƫl', vermoedelijk werk van Jan Knikker Jr. -39 x 49 cm-
Starting price: € 150

Lot 4

Lot 4
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25 cm -
Starting price: € 10

Lot 5

Lot 5
Hollandse School: wandelaar in bosrijk landschap, olieverf op paneel, gesigneerd v/d Pol, - 25 x 20 cm -
Starting price: € 10

Lot 6

Lot 6
Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek -23,5 x 18,7 cm.-
Starting price: € 5

Lot 7

Lot 7
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm -
Starting price: € 10

Lot 8

Lot 8
Hollandse School: molen in landschap, 19e eeuw -18,5 x 23,5 cm.-
Starting price: € 40

Lot 9

Lot 9
Hollandse School: molen in landschap, tweede helft 19e eeuw -30 x 21,5 cm.-
Starting price: € 5

Lot 10

Lot 10
Starting price: € 125

Lot 11

Lot 11
Starting price: € 75

Lot 12

Lot 12
Hollandse School: boerderij aan de waterkant, olieververf op doek, onduidelijk gesigneerd - 18 x 24 cm -
Starting price: € 5

Lot 13

Lot 13
Hollandse School: boerenerf met paarden en pluimvee, olieverf op doek - 40 x 80 cm.
Starting price: € 25

Lot 14

Lot 14
Hollandse School: wintergezicht met stad en molens, naar Lodewijk Johannes Kleijn, olieverf op doek -38,5 48,5 cm. - met defecten- 2e helft 20e eeuw
Starting price: € 5

Lot 15

Lot 15
Hollandse School: huizen aan het water, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, palen aan de kist, olieverf op doek, gesigneerd Jacobs -beschadigingen-
Starting price: € 5

Lot 16

Lot 16
Hollandse School: volgetuigde drie-master op volle zee , olieverf op doek - 120 x 155 cm -
Starting price: € 25
next >1|2|3|4|5|6|...|309