Art, Collectibles and Militaria June 2018

Live Auction: 21 june 2018 - 23 june 2018
next >1|2|3|4|5|6|...|262

Lot 1

Lot 1
Karel Appel (1921-2006), 'El Amigo del Hombre', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 48 x 37 cm, aangekocht Livingstone Gallerie 1999 -
Starting price: € 250

Lot 2

Lot 2
Karel Appel (1921-2006), ongetiteld, zeefdruk, gesigneerd - 53 x 71 cm -
Starting price: € 150

Lot 3

Lot 3
Karel Appel (1921-2006), ongetiteld, zeefdruk, gesigneerd - 72 x 52 cm -
Starting price: € 150

Lot 4

Lot 4
Armand Avril (1926), 'Clown', olieverf op papier, gesigneerd en onduidelijk gesigneerd, - 64 x 49 cm, aangekocht Jaski 1992 -
Starting price: € 125

Lot 5

Julius Bekker (1939), 'Antarctica', aquarel, gesigneerd, - 30 x 30 cm - , daarbij: Julius Bekker (1939), figuren, litho, - 48 x 44 cm -
Starting price: € 40

Lot 6

Lot 6
Julius Bekker (1939), 'Lonely Indian', monotype, gesigneerd en gedateerd '88 - 48 x 48 cm -
Starting price: € 25

Lot 7

Lot 7
Marion Bloem (1952), 'Mensen', aquarel, gesigneerd en gedateerd '91, - 50 x 35 cm., aangekocht Jaski 1992 -
Starting price: € 50

Lot 8

Lot 8
Eugène Brands (1913-2002), 'Bezig bij Nacht', gouache, gesigneerd en gedateerd '71 - 28 x 32 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Starting price: € 400

Lot 9

Lot 9
Eugène Brands (1913-2002), 'Composition 5-XII-94', gouache, gesigneerd verso - 17, 5 x 25 cm - - aangekocht Jaski 1997 -
Starting price: € 200

Lot 10

Lot 10
Eugène Brands (1913-2002), 'Palet', gouache, gesigneerd en gedateerd '62 - 40 x 70 - - aangekocht Jaski 1993 -
Starting price: € 900

Lot 11

Lot 11
Eugène Brands (1913-2002), 'White Village', gouache, gesigneerd en gedateerd 8-'54 - 31 x 33 cm - - aangekocht Jaski 2000 -
Starting price: € 800

Lot 12

Lot 12
Herman Brood (1946-2001), 'Umsturz', gemengde techniek/papier, gesigneerd en gedateerd Berlin '95 - 31 x 27 cm - - aangekocht Jaski 2002 -
Starting price: € 125

Lot 13

Lot 13
Constant (1920-2005), 'De Ridder', ets, gesigneerd - 20 x 25 cm - - aangekocht Jaski 2000 -
Starting price: € 150

Lot 14

Lot 14
Constant (1920-2005), 'De verdwaalde haas', ets, gesigneerd - 16 x 12 cm - - aangekocht Jaski 1999 -
Starting price: € 125

Lot 15

Lot 15
Constant (1920-2005), 'Studie voor Cassanova', inkttekening, gesigneerd - 20 x 25 cm - - aangekocht Jaski 2001 -
Starting price: € 1000

Lot 16

Lot 16
Corneille (1922-2010), '100 jaar concertgebouw', map met vijf litho's - aangekocht Jaski 1991 -
Starting price: € 300
next >1|2|3|4|5|6|...|262