Stamps and Postcards September 2013 Session 3

Live Auction: 10 august 2013 - 14 september 2013
next >1|2|3|4|5|6|...|109

Lot 1000

Lot 1000
647a-649a - postfrisse serie Luchtpost 1962 met paarse opdruk, catw. € 90
Starting price: € 10

Lot 1001

Lot 1001
393 - postfris Revolutiezegel 1+9 Franc 1962 met hoekvelrand met 1e dag stempel, 2 paperclipstreepjes op zijrand, SCHAARS, catw. € 350
Starting price: € 35

Lot 1002

Lot 1002
52+52a (SG) - ongebruikt in horizontaal paar, 1 ex. met variëteit 'P i.p.v. R', catw. £ 180+
Starting price: € 35

Lot 1003

Lot 1003
342-350 - ongebruikte serie Kardinaal Mercier 1932, catw. € 1100
Starting price: € 75

Lot 1004

Lot 1004
Blok 21-22 - postfrisse blokken met kleine bemerkingen, catw. € 300 (zegelwaarde)
Starting price: € 50

Lot 1005

Lot 1005
Blok 23 - postfris blok Eur. Altletiekkamp., catw. € 80
Starting price: € 10

Lot 1006

Lot 1006
LX18 - postfris Feuillet de Luxe Rotary International 1954 op gegomd papier, enkele minimale kreukjes in rand, catw. € 275
Starting price: € 35

Lot 1007

Lot 1007
1-15 - postfrisse serie Poolonderzoek 1963, catw. € 240
Starting price: € 50

Lot 1008

Lot 1008
20 - postfrisse £1 1969 Poolonderzoek, catw. € 250
Starting price: € 50

Lot 1009

Lot 1009
New Foundland 54 (SG) - postfrisse 10 cents, motief Schip, catw. £ 140
Starting price: € 20

Lot 1010

Lot 1010
New Foundland 64 (SG) - postfrisse 2 cents, motief Vis, catw. £ 220
Starting price: € 30

Lot 1011

Lot 1011
262 (SG) - postfrisse 2 cent, horizontaal getand 12, catw. £ 115
Starting price: € 20

Lot 1012

Lot 1012
546-550 - postfrisse serie Varken 1960, catw. € 300
Starting price: € 40

Lot 1013

Lot 1013
689-698 - ongebruikt zonder gom (zoals uitgegeven), serie Vlinders 1963, catw. € 220
Starting price: € 40

Lot 1014

Lot 1014
689-698 + 726-735 - ongebruikt zonder gom (zoals uitgegeven), serie Vlinders I + II 1963, catw. € 440
Starting price: € 80

Lot 1015

Lot 1015
795-809 - postfrisse serie Rozen 1964, deels iets onregelmatige tanding, catw. € 600
Starting price: € 120
next >1|2|3|4|5|6|...|109

Category

All