Stamps and Postcards January 2017

Live Auction: 17 february 2017 - 18 february 2017
next >1|2|3|4|5|6|...|108

Lot 1

Lot 1
26L - ongebruikte 25 cent matviolet Koning Willem III 1872, kamtanding 12½ gr.g., met originele gom en minimaal plakkerspoor, tanding zie foto, catw. € 900+
Starting price: € 200

Lot 2

Lot 2
29v - ongebruikte 2½ gulden rood en blauw Koning Willem III 1872, ongetand, met gom en plakkerresten in blok van 4, catw. € 4400
Starting price: € 500

Lot 3

Lot 3
46C - gebruikte 1 gulden bruin en olijfgroen 1896 Prinses Wilhelmina, lijntanding 11, attest Moeijes 1992 (zonder gebreken), catw. € 1250
Starting price: € 250

Lot 4

Lot 4
49 - ongebruikte Kroningsgulden 1898 in blok van 4, met originele gom en plakkerresten, gom iets bruinig, catw. € 1250
Starting price: € 150

Lot 5

Lot 5
61c - ongebruikte 7½ cent Tête-Bêche met witte tussenstrook, gomstreepje in tussenstrook, catw. € 450
Starting price: € 50

Lot 6

Lot 6
66 - ongebruikte 17½ cent violet Koningin Wilhelmina bontkraag 1920, zeer licht plakkerspoor, catw. € 65
Starting price: € 10

Lot 7

Lot 7
76 - postfrisse 60 cent olijf en groen 1920 Koningin Wilhelmina bontkraag, catw. € 125
Starting price: € 25

Lot 8

Lot 8
77A - ongebruikt/postfrisse 1 gulden blauwgroen Koningin Wilhelmina 1902 in prachtblok van 4, lijntanding 11, 2 ex. met middenplakker en 2 ex. postfris, alle 4 de zegels lichte bruine vlekjes (getint), catw. € 1260+
Starting price: € 150

Lot 9

Lot 9
80 - gebruikte 10 gulden oranje 1899-1905 Koningin Wilhelmina, attest Moeijes 1984 (zonder gebreken), catw. € 750
Starting price: € 150

Lot 10

Lot 10
87-89 - postfrisse serie De Ruyter 1907, catw. € 50
Starting price: € 10

Lot 11

Lot 11
94-97 - postfrisse serie Jubileum 1913 12½ t/m 50 cent, catw. € 217
Starting price: € 40

Lot 12

Lot 12
98 - postfrisse 1 gulden wijnrood Jubileum 1913, catw. € 300
Starting price: € 100

Lot 13

Lot 13
100 - postfrisse 5 gulden geel op roomkleur Jubileum 1913, cert. NKD 2016 (zonder gebreken, paars eigendomssempeltje op gomzijde), catw. € 725
Starting price: € 150

Lot 14

Lot 14
101 - postfrisse 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913, cert. Muis 1989 (zonder gebreken, keurstempel Richter op achterzijde), catw. € 2250
Starting price: € 500

Lot 15

Lot 15
101 - postfrisse 10 gulden roodoranje op geel Jubileum 1913, miniem houtvezeltje, catw. € 2250
Starting price: € 200

Lot 16

Lot 16
102-103 - postfrisse serie Hulpuitgifte 1919, catw. € 300
Starting price: € 50
next >1|2|3|4|5|6|...|108