Art, Collectibles and Militaria July 2016

Live Auction: 30 june 2016 - 2 july 2016
next >1|2|3|4|5|6|...|42

Lot 2252

Lot 2252
Dubbelloops geweer met notenhouten kolf versierd met snijwerk in de vorm van een zwijnenkop, laat 18e eeuw, vuursteen omgebouwd naar percussie rond 1840, Adres: Delincee, Amsterdam
Starting price: € 800

Lot 2253

Lot 2253
Dubbelloops geweer met notenhouten kolf, 12 kaliber voorlader, Adres: Wilkinson & Son, Gunmakers to his Majesty, Pall Mall, London, ca. 1840
Starting price: € 600

Lot 2254

Lot 2254
Dubbelloops percussie geweer met notenhouten kolf versierd met snijwerk van liggende draak, de zilveren kolfplaat versierd met maskerons, draken en bloemmotieven, de loop ingelegd met gouden tekst: 'Souvenir a son altesse le grand et bon sultan de Madura pere de son peuple l'ami de roi des Pays Bas 1828-1755' gegeven door de 1e luitenant Jean Jacques Verstege commandant te fort Tomo, Adres: J.B. Ronge Fils, Liege
Starting price: € 1800

Lot 2255

Lot 2255
Dubbelloops percussie jachtgeweer met notenhouten kolf en damasten loop, Adres: John Manton & Son, Doverstreet London, ca. 1840
Starting price: € 1500

Lot 2256

Lot 2256
Dubbelloops percussie combinatiegeweer, kogelloop en getrokken loop, met notenhouten kolf voorzien van snijwerk in de vorm van herten in boslandschap, de handrust voorzien van snijwerk van een hondenkop met parelmoer ogen. De damsten loop ingelegd met zilver, o.a. de slotplaat met gouden dierfiguurtjes, Adres: Morgenroth Gernrobe, ca. 1840
Starting price: € 3200

Lot 2257

Lot 2257
Dubbelloops penvuur geweer met notenhouten kolf, de damsten loop draait zijwaarts open, Adres: F. von Dreyse, Sommerda, Thuringen, ca. 1850
Starting price: € 1000

Lot 2258

Lot 2258
Dubbelloops geweer met damasten loop en notenhouten kolf, penvuur, circa 1870, Luik, gravering vermoedelijk rond 1880
Starting price: € 450

Lot 2259

Lot 2259
Dubbelloops geweer met rozendamasten loop, centraalvuur, Adres: J.B. Ronge & Son, Gunmakers London, circa 1900 -onklaar gemaakt-
Starting price: € 250

Lot 2260

Lot 2260
Percussiegeweer met notenhouten kolf, Eugene Bernard, Luik, circa 1875
Starting price: € 50

Lot 2261

Lot 2261
Percussie geweer met notenhouten kolf, 19e eeuw
Starting price: € 20

Lot 2262

Lot 2262
Italiaanse karabijn, Terni, gedateerd 1940
Starting price: € 50

Lot 2263

Lot 2263
Duitse karabijn, Mauser, gemaakt voor de Portugese markt
Starting price: € 50

Lot 2264

Lot 2264
Lee Enfield geweer, SMLE No1MkIII, 1942 , volledig onklaar gemaakt
Starting price: € 200

Lot 2265

Lot 2265
Koppel vuursteenpistolen, gemerkt DN onder kroon, Belgiƫ, circa 1820
Starting price: € 300

Lot 2266

Lot 2266
Franse rapier, 1840-1860, klink gemerkt Klingenthal
Starting price: € 225

Lot 2267

Lot 2267
Zweedse sabel voor marine-officieren, model 1824 met vuurvergulde elementen en ivoren greep, lemmet ca. 84 cm., zeer zeldzaam / Swedish saber for naval officers, model 1824, with ormolu elements and ivory handle, blade about 84 cm., very rare
Starting price: € 100
next >1|2|3|4|5|6|...|42