next >1|2|3|4|5|6|...|15

Lot 1950

Lot 1950
Gezwart metalen kistje met geklonken banden en voorzien van getorste metalen hengsel, Duitsland, 17e eeuw, (hoogte 11 cm)
Starting price: € 250

Lot 1951

Lot 1951
Deels geëtst metalen geldkistje met repeterend decor van vogel op tak en rustend op bolpoten, vermoedelijk Zuid-Duitsland, laatste kwart 16e eeuw, (hoogte 8.5 cm , aankoop Tefaf 1999)
Starting price: € 800

Lot 1952

Lot 1952
Houten kistje met metalen hang- en sluitwerk, leer bekleed en versierd met ruit- en stermotieven, mogelijk Frankrijk, laat 17e eeuw, (hoogte 10 cm.)
Starting price: € 200

Lot 1953

Lot 1953
Smeedijzeren missaal kistje met bol deksel versierd met metalen band afgezet met nagels, 16e eeuw, (hoogte 7 cm.)
Starting price: € 300

Lot 1954

Lot 1954
Ijzeren geldkistje met halfrond deksel voorzien van zilveren reliëfportretje van de Griekse god Ajax en versierd met opgelegde zilveren en gouden florale motieven, mogelijk Frankrijk, circa 1700, Hoogte (h. 10.5 cm, portretje van latere datum)
Starting price: € 750

Lot 1955

Lot 1955
Houten kistje met halfrond deksel, geheel bekleed met reliëfleer, en voorzien van messing slotplaat, Frankrijk, circa 1700, (hoogte 8.5 cm, voorzien van initialen WSNS)
Starting price: € 150

Lot 1956

Lot 1956
Messing juwelenkistje met siernagels en verzilverde portretmedaillons, de binnenzijde van deksel voorzien van open slotwerk, Frankrijk, 19e eeuw, (hoogte 13 cm)
Starting price: € 250

Lot 1957

Lot 1957
Ivoren dekseldoosje met bijbelse voorstellingen rondom en voorzien van zilveren rand en scharnieren, 18e eeuw, (breedte 7.5 cm)
Starting price: € 300

Lot 1958

Lot 1958
Verguld messing dekseldoosje met reliëfdecor van spelende putti, het deksel versierd met parelrand en plaquette met voorstelling van de godin Diana, Frankrijk, 19e eeuw, (breedte 12.5 cm)
Starting price: € 125

Lot 1959

Lot 1959
Gesneden en gestoken walnoot met voorstelling van figuren in een landschap, China, 1e helft 20e eeuw
Starting price: € 35

Lot 1960

Lot 1960
Struisvogelei in zilveren montuur en versierd met kraaltjes
Starting price: € 50

Lot 1961

Lot 1961
Mahonie boekenstandaard met marquetterie van vrouwen bij een ezel en opschrift: "Nice -souvenir-", (h. 40 cm)
Starting price: € 40

Lot 1962

Lot 1962
Sierkistje bekleed met been en versierd met verzilverd beslag, rood en blauw emaille, India, (h. 33 cm)
Starting price: € 50

Lot 1963

Lot 1963
Boek: Missale Romanum, 1835, ivoren beeldje van Maria, (h. 11 cm) en terracotta reliëfplaquette van Maria met Kind, gemonogrammeerd AT, (h. 27 cm)
Starting price: € 60

Lot 1964

Lot 1964
Paar onyx presse-papiers met messing greepjes in de vorm van een luit spelende putto, Frankrijk, circa 1900, (h. 7 cm)
Starting price: € 50

Lot 1965

Lot 1965
Gewichtenblok met 5 gewichten, daarbij: pentekening, Westerkerk te Amsterdam
Starting price: € 5
next >1|2|3|4|5|6|...|15

Category

All