Lot 1894

Lot 1894
Tinnen (Gero-tin) vaasje met geometrische reliƫf decoratie, ontwerp Chris van der Hoef 1930, uitvoering Gero (deukje aan de hals)
Starting price: € 30

Lot 1895

Lot 1895
Balustervormige tinnen klepkan, 18e eeuw
Starting price: € 25

Lot 1896

Lot 1896
Chinees gedeeltelijk verguld tinnen wierookvat met leeuwtje op het deksel, circa 1900
Starting price: € 20

Lot 1897

Lot 1897
Paar tinnen Vier-lichts kandelaars met opaline schacht, laat 19e eeuw
Starting price: € 30

Lot 1898

Twee tinnen klepkannen, 18e eeuw, herkomst: de schilder Reijer Murman uit Geldermalsen
Starting price: € 40

Lot 1899

Lot 1899
Tinnen bierpul, Engeland 18e eeuw, Hoogte 16.5 cm.
Starting price: € 30

Lot 1900

Lot 1900
Twee tinnen schalen, 18e/19e eeuw
Starting price: € 15

Lot 1901

Lot 1901
Tinnen bord, aboriginal kunst etc.
Starting price: € 15

Lot 1902

Lot 1902
Tinnen schotel en vijf borden, 18e/19e eeuw
Starting price: € 15

Lot 1903

Lot 1903
Tinnen kannen, schalen, lepels, etc.
Starting price: € 25

Lot 1904

Lot 1904
Een lot met tin: 2 liter schenkkan, quart, pint Engels en een inktpotje daarbij: 2 porseleinen kandelaartjes
Starting price: € 15

Lot 1905

Tinnen borden, po's, etc., 18e/19e eeuw, herkomst: de schilder Reijer uit Geldermalsen
Starting price: € 20

Lot 1906

Lot 1906
Lotje oude tinnen paradesoldaatjes
Starting price: € 30

Lot 1907

Lot 1907
Twee koperen blakers, appelketel, etc.
Starting price: € 15

Lot 1908

Lot 1908
Paar koperen tafelkandelaars, 19e eeuw
Starting price: € 10

Lot 1909

Lot 1909
Koperen binocle, hoorn, precisiebalans in doosje en bronzen vijzel met stamper
Starting price: € 20