next >1|2|3|4|5|6|...|10

Lot 1738

Lot 1738
Yixing trekpotje met tekst in slibdecor: 'Qingquan Shishang Liu' (the clear fountain flows upon the stones), gemerkt met zegelmerk lijkend op Gu Jingzhou (1915-1996)
Starting price: € 800

Lot 1739

Lot 1739
Yixing trekpotje met gespikkeld decor, 20e eeuw
Starting price: € 20

Lot 1740

Lot 1740
Yixing trekpotje met twee bijpassende bedekte theekopjes, 20e eeuw
Starting price: € 25

Lot 1741

Lot 1741
Yixing trekpotje met gefacetteerde tuit en bovenzijde
Starting price: € 50

Lot 1742

Lot 1742
Yixing trekpotje met chinese karakters rondom
Starting price: € 50

Lot 1743

Lot 1743
Imari theepotje met floraal decor en Yixing theepotje (h. 6,5 en 7 cm., defecten)
Starting price: € 60

Lot 1744

Lot 1744
Twee blauwe Yixing trekpotjes met bamboe motieven, laat 20e eeuw
Starting price: € 30

Lot 1745

Lot 1745
Twee Yixing trekpotjes met florale reliëfdecoren, daarbij: bedekt Yixing kopje, laat 20e eeuw
Starting price: € 40

Lot 1746

Lot 1746
Yixing trekpotje in de vorm van samengebonden bamboe met bloesemtak en eekhoorns, daarbij: 8 kommetjes met Chinese karakters
Starting price: € 40

Lot 1747

Lot 1747
Drie Yixing trekpotjes waarvan twee gedecoreerd met bamboe motieven, laat 20e eeuw
Starting price: € 60

Lot 1748

Lot 1748
Yixing trekpotje met Chinese karakters en florale motieven in cartouches, daarbij: zes kommetjes, laat 20e eeuw
Starting price: € 30

Lot 1749

Lot 1749
Twee Yixing trekpotjers waarvan 1 gedecoreerd met landschappelijk slibdecor, 20e eeuw
Starting price: € 80

Lot 1750

Lot 1750
Chinees porseleinen gemberpot met landschappelijk decor, 18e/19e eeuw (hoogte 16 cm.)
Starting price: € 40

Lot 1751

Lot 1751
Chinees porseleinen "klapmuts" kom met landschaps decor, Kangxi periode, Diam. 21,5 cm -defect-
Starting price: € 150

Lot 1752

Lot 1752
Chinees porseleinen kom met Wucai draken decor, Wanloi gemerkt, 20e eeuw, Diam. 27 cm.
Starting price: € 100

Lot 1753

Lot 1753
10-delig Japans porseleinen serviesgedeelte, Satsuma, ca. 1920
Starting price: € 20
next >1|2|3|4|5|6|...|10