Lot 1702

Lot 1702
Dikwandige glazen vaas, gemerkt: Kosta Boda, jaren '60
Starting price: € 30

Lot 1703

Lot 1703
Satijnglazen "Hert", ontwerp: Lucienne Bloch, 1934, uitvoering: Glasfabriek Leerdam, Leerdam (l. ca. 20 cm., h. ca. 10 cm)
Starting price: € 100

Lot 1704

Glazen bokaalvormig glas met knoop en geëtste vrijmetselarijsymbolen, circa 1800 (chip aan de knoop)
Starting price: € 200

Lot 1705

Lot 1705
Starting price: € 200

Lot 1706

Lot 1706
Blankglazen asbak met paarse draden, gesigneerd, Maastricht Holland
Starting price: € 10

Lot 1707

Lot 1707
Glazen überfang schaal met geschulpte rand, versierd met opgelegd zilveren band met vakverdeling en florale motieven, ca. 1910, (h. 15 cm)
Starting price: € 80

Lot 1708

Lot 1708
Glazen bruidsflesje met geëtst decor van molens, druiventrossen en zeilboten, 19e eeuw, (h. 21 cm)
Starting price: € 35

Lot 1709

Lot 1709
Geëtste kristallen karaf met decor van molens, huizen en rococo motieven
Starting price: € 25

Lot 1710

Lot 1710
Geslepen kristallen schaal met puntslijpsel en tien kleine schaaltjes, geslepen kristallen karafje met geëtst varendecor, twee karafjes met geslepen guirlande decor, schuitvormige schaal, karaf, drie glazen met polychroom druivendecor, etc. grotendeels 19e eeuw
Starting price: € 20

Lot 1711

Lot 1711
Dikwandige glazen bolvaas met ingesloten luchtbellen, Royal Leerdam, 1997
Starting price: € 125

Lot 1712

Lot 1712
Satijnglazen Madonna op voetje met verlichting, ontwerp: Stef Uiterwaal, uitvoering: Glasfabriek Leerdam, Leerdam
Starting price: € 150

Lot 1713

Lot 1713
Blankglazen vaas, ontwerp: K.P.C. de Bazel, model: S, 1919, (h. 18 c
Starting price: € 40

Lot 1714

Lot 1714
Meerkleurige glazen vaas met landschapsdecor in reliëf, naar Gallé, (h. 22 cm)
Starting price: € 10

Lot 1715

WITHDRAWN/VERVALLEN
Starting price: € 20

Lot 1716

Lot 1716
Dikwandig glazen schaaltje met ingesloten kleurpoeder, mogelijk Ikora, WMF
Starting price: € 10

Lot 1717

Lot 1717
Geslepen kristalen karaf met 2e gehalte zilveren rand
Starting price: € 15

Category

All