1

Lot 1694

Lot 1694
Ijzeren balans (unsel) met koperen meetschaal, adres I. Klein, 19e eeuw
Starting price: € 20

Lot 1695

Lot 1695
Eiken ellemaat met gestoken letters, 19e eeuw (42,5 cm.)
Starting price: € 20

Lot 1696

Lot 1696
Mahonie ellestok met gedraaid handvat en intarsia (46,5 cm.), 19e eeuw
Starting price: € 25

Lot 1697

Lot 1697
Diverse meet- en weeginstrumenten, waaronder sluitgewicht en thermometer
Starting price: € 25

Lot 1698

Uitgereid lot divers antiek keukengerei, waaronder raspen, zeepkloppers en geƫmailleerd oliekannetje
Starting price: € 25

Lot 1699

Lot 1699
Diverse antiek gereedschappen, meetstokken en passer, 19e eeuw
Starting price: € 30

Lot 1700

Lot 1700
Twee antieke koekplanken, twee ijzeren sleutels, 18e eeuw, antieke strijkbout en koperen balans
Starting price: € 10

Lot 1701

Divers antiek gereedschap: blokgewicht, waterpas, schuifmaat en gasbrander, ca. 1900
Starting price: € 25
1