Lot 1666

Lot 1666
Regulateur in eiken kast
Starting price: € 15

Lot 1667

Lot 1667
Drie-delig marmeren pendulestel met deels opengewerkte wijzerplaat voorzien van romeinse cijferring, ca. 1880, (hoogte 28 cm)
Starting price: € 100

Lot 1668

Lot 1668
Replica Friese staartklok met maanstandaanduiding en polychrome wijzerplaat in wortelnoten kast
Starting price: € 30

Lot 1669

Lot 1669
Regulateur met verzilverde wijzerplaat in eiken kast, ca. 1920
Starting price: € 25

Lot 1670

Lot 1670
Schoorsteenpendule met Westminster slagwerk in eiken kast voorzien van messing cijferring, ca. 1930
Starting price: € 25

Lot 1671

Lot 1671
Driedelig zwart- en rood marmeren klokkenstel met verguld sgrafitto decor en wit geëmaileerde cijferring met Arabische cijferaanduiding, eind 19e eeuw
Starting price: € 100

Lot 1672

Lot 1672
Bruinrood bakelieten tafelklokje met aluminium behuizing en plaquettes, SMI (Société Méridionale d'Industrie à Marseille), circa 1930
Starting price: € 20

Lot 1673

Lot 1673
Beeldpendule op zwart marmeren basement met klauwpoten, wit geëmailleerde wijzerplaat, Romeinse cijferaanduiding, bovenop een arabier te paard die op het punt staat een leeuw met een lans te doden, hierbij: twee vijfarmige kandelaren op zwart met rood marmeren basement, Frankrijk, 2e helft 19e eeuw
Starting price: € 200

Lot 1674

Lot 1674
Drie herenzakhorloges waaronder Pallas Stowa en Monté, hierbij: twee herenpolshorloges waaronder Stowa
Starting price: € 40

Lot 1675

Lot 1675
Hollandse tafelklok in mahonie en notenhouten kast, de beschilderde wijzerplaat met muciserende figuren en mechaniek, adres: J.H. Jonker, Nederhorst den Berg, 20e eeuw
Starting price: € 750

Lot 1676

Lot 1676
Barometer in gestoken vruchtenhouten kast, circa 1900
Starting price: € 15

Lot 1677

Lot 1677
Kolompendule met inlegwerk en beslag, voorzien van harpslinger, Frankrijk, ca. 1830
Starting price: € 100

Lot 1678

Lot 1678
Regulateur in mahonie en eiken kast, ca. 1900
Starting price: € 30

Lot 1679

Lot 1679
Duits schoorsteenklokje in notenhouten kast met verguld koperen ornamenten, gemerkt: Lenzkirch, laat 19e eeuw
Starting price: € 100

Lot 1680

Lot 1680
Verguld koperen beeldpendule getooid door Oosterse dame met kind, ca. 1825, (h. 36 cm)
Starting price: € 70

Lot 1681

Lot 1681
Beschilderde comtoise met harpslinger
Starting price: € 40