Art, Collectibles and Militaria July 2016

Live Auction: 30 june 2016 - 2 july 2016

Lot 1451

Lot 1451
Blikken opwindbaar speelgoed: vogeltje en luchtvaarttoren met drie vliegtuigjes, Schopper nr. 510
Starting price: € 15

Lot 1452

Lot 1452
Modelautootje, vliegtuigje, etc. in blikken trommel
Starting price: € 20

Lot 1453

Lot 1453
Doos blikken mechanisch speelgoed
Starting price: € 60

Lot 1454

Lot 1454
Blikken treinbouw, politiehelicopter, tankwagen, bus, etc.
Starting price: € 10

Lot 1455

Lot 1455
Blikken blaadje, kuifjepot, Bommel grammofoonplaat, "Als je begrijpt wat ik bedoel", jukebox, kassa, tv toestelletjes met dia's, etc.
Starting price: € 10

Lot 1456

Lot 1456
Blikken zandwagen, garage Simplex, Bell Tree Xylophone, robot en old timer
Starting price: € 10

Lot 1457

Lot 1457
Starting price: € 100

Lot 1458

Uitgebreid lot diverse blikken automaatjes, waaronder motorrijders, roulettespel, dierfiguren, jaren '50 en later
Starting price: € 50

Lot 1459

Diverse blikken autootjes, treintjes en vliegtuigjes, waaronder gemerkt: Dinky Toys
Starting price: € 50

Lot 1460

Drie hijskranen, twee ladderwagens en politiejeep, waaronder gemerkt: Gama
Starting price: € 30

Lot 1461

Lot 1461
Drie draaitollen, jackpot, caleidoscoop, houten paardje, twee harmonica's, etc.
Starting price: € 10

Lot 1462

Lot 1462
Gelithografeerd blikken trein, blikken vogeltje en ijsverkoper met mechaniek, China, jaren '60, daarbij: reisklokje met mechaniek in messing kast
Starting price: € 20

Lot 1463

Lot 1463
Diverse speelgoed- en modelauto's
Starting price: € 10

Lot 1464

Lot 1464
Serie van 9 tinnen sodaatjes, zgn. "flatjes", voorstellende 18e eeuwse Hollandse mariniers
Starting price: € 15

Lot 1465

Oude Meccano onderdelen en -folders
Starting price: € 20

Lot 1466

Wilesco stoommachine
Starting price: € 50