Art, Collectibles and Militaria July 2016

Live Auction: 30 june 2016 - 2 july 2016

Lot 1362

Lot 1362
Bronzen beeld: circus olifant staand op een bal, Hoogte 36 cm
Starting price: € 50

Lot 1363

Lot 1363
Bronzen beeld: staand edelhert, gesigneerd Holwech, (hoogte 28 cm.)
Starting price: € 25

Lot 1364

Lot 1364
Bronzen beeldje van een engeltje met een vis over zijn schouder
Starting price: € 15

Lot 1365

Lot 1365
Bronzen zittende Boeddha
Starting price: € 20

Lot 1366

Lot 1366
Bronzen beeld: vrouwelijk naakt met wandelschoenen en rugzak, onduidelijk gemonogrammeerd, (h. 120 cm)
Starting price: € 300

Lot 1367

Lot 1367
Bronzen beeld op langwerpig basement: replica van de dansende faun uit Pompeï (h. circa 26 cm.)
Starting price: € 40

Lot 1368

Lot 1368
George Omerth (1895-1925), meisje in klederdracht met zwaan in haar armen, brons en ivoor, gesigneerd, (h. 25 cm)
Starting price: € 1500

Lot 1369

Lot 1369
Moshe Kogan (1879-1942), bronzen reliëf voorstellende 2 naakte vrouwfiguren, L. 6.5 cm
Starting price: € 200

Lot 1370

Lot 1370
Gebronsd metalen sculptuur voorstellende een worstelaar met schraper (Apoxyomenos), naar Lyssipos, op marmeren sokkel, 1e helft 19e eeuw, (h. 59 cm)
Starting price: € 150

Lot 1371

Lot 1371
Gepatineerd bronzen sculptuur: zittende kat (h. 24 cm)
Starting price: € 20

Lot 1372

Lot 1372
Bronzen corpus op groen gepatineerde hamergeslagen crucifix, 3e kwart 20e eeuw
Starting price: € 50

Lot 1373

Lot 1373
Gebronsd composiet beeld, dame met maagdenpalm, getiteld 'Pervenche', naar Juliën Caussé, H. 41 cm
Starting price: € 25

Lot 1374

Lot 1374
Gebronsd keramiek beeld van een panter en slang bij rotspartij, gesigneerd A Fagotto, circa 1900 (h. 22 cm)
Starting price: € 100

Lot 1375

Lot 1375
Composiet beeld: Forgeron (smid), naar A. Moreau, H. 56 cm
Starting price: € 25

Lot 1376

Lot 1376
Gelijkend paar composiet olielampen in de vorm van 16e eeuwse lansdragers, laat 19e eeuw
Starting price: € 30

Lot 1377

Composiet beeldje van 'Nijntje' met beschildering door Klaas Gubbels, gesigneerd en gedat. ´14, (h. 26 cm)
Starting price: € 175