Lot 1291

Lot 1291
Midden Afrika - Manilla met platte uiteinden - debased zilver 65x70 mm, 157 gram
Starting price: € 10

Lot 1292

Lot 1292
Midden Afrika - Grote Manilla met dodecaëder uiteinden - debased zilver, 95 mm 563 gram
Starting price: € 20

Lot 1293

Lot 1293
Midden Afrika - 2 gedraaide Manilla's met dodecaëder uiteinden - debased zilver, 380 en 457 gram
Starting price: € 30

Lot 1294

Lot 1294
Nigeria - 2 Mondua-Manilla's, Sokoto regio, koper 95 mm (2), 355 en 418 gram
Starting price: € 25

Lot 1295

Lot 1295
West Afrika, Senufo - llot van 2 arm-enkelbanden, gedragen door medicijnmannen en dansers - messing 103 en 106 gram
Starting price: € 20

Lot 1296

Lot 1296
Midden Afrika - Lot van 5 bewerkte Manilla's, messing en debased zilver
Starting price: € 20

Lot 1297

Lot 1297
Midden Afrika, Mali/Niger - 3 grote Manilla's met dodecaëder uiteinden - debased zilver, 97 tot 120 mm; 434, 844 en 792 gram
Starting price: € 30

Lot 1298

Lot 1298
Met cobrahuid omwonden houten chiefs pipe, Nigeria, 20e eeuw
Starting price: € 20

Lot 1299

Lot 1299
Nigeriaans gestoken houten beeld en voorraadpotje, jaren '60/'70
Starting price: € 10

Lot 1300

Lot 1300
Gesneden houten figuur
Starting price: € 5

Lot 1301

Lot 1301
Coromandel beeld, Centraal Afrika
Starting price: € 10

Lot 1302

Lot 1302
Gestoken houten masker met polychrome beschildering, Bali
Starting price: € 50

Lot 1303

Lot 1303
Twee cermoniële bijlen met latoenkoper omwonden, D.R. Congo, Songye, (aangekocht in België, circa 1920)
Starting price: € 150

Lot 1304

Lot 1304
Hakmes met gezwart houten greep, D.R. Congo, Songye -aangekocht in België, ca. 1920-
Starting price: € 20

Lot 1305

Lot 1305
Gestoken houten beeld, Afrika en divers Balinees snijwerk, waaronder Wajangpop
Starting price: € 10

Lot 1306

Lot 1306
Metalen Masai speer en Afrikaanse speer, Lengte ca. 155 cm.
Starting price: € 25