1

Lot 1258

Lot 1258
Boheemse viool en strijkstok, 19e eeuw
Starting price: € 10

Lot 1259

Viool met strijkstok en toebehoren in kist
Starting price: € 100

Lot 1260

Lot 1260
Viool strijkstok
Starting price: € 10

Lot 1261

Lot 1261
Cavagnolo accordeon in zwartlak kast met bijpassende koffer (goede staat)
Starting price: € 500

Lot 1262

Lot 1262
Accordiola Turandot accordeon in faux parelmoer kast met bijpassende koffer -goede staat-
Starting price: € 500

Lot 1263

Lot 1263
2 diverse trekharmonica's, gemerkt Matelli en Diadem, Duitsland, ca. 1900
Starting price: € 20

Lot 1264

Lot 1264
Fratelli Rossini accordeon in rood faux parelmoer kast met bijpassende koffer (goede staat)
Starting price: € 400

Lot 1265

Lot 1265
Verzameling Hohner mondharmonica's, waarvan velen in originele doos: "64 Chromonica, 4 chromatic octaves professional model", "Tango", "Orchester Bravo", etc., circa 27 stuks
Starting price: € 80
1