Art, Collectibles and Militaria July 2016

Live Auction: 30 june 2016 - 2 july 2016
next >1|2|3|4|5|6|...|11

Lot 928

Hollandse School: twee kinderen op klompen bij een hek, olieverf op paneel, gesigneerd: C. Vos (21,5 x 16 cm.)
Starting price: € 30

Lot 929

Lot 929
Hollandse School: romantisch winterlandschap met wandelaars en schaatsers, olieverf op board, 19e eeuw
Starting price: € 30

Lot 930

Lot 930
Hollandse School: drinkende koeien, olieverfop paneel, gesigneerd H. Morels l.o (40 x 60 cm)
Starting price: € 25

Lot 931

Lot 931
Hollandse school: afgemeerde platbodems met stad op de achtergrond, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd (ca. 39 x 49 cm.)
Starting price: € 25

Lot 932

Lot 932
Hollandse School: platbodems voor de kust, olieverf op paneel, gesigneerd J. van Korsten
Starting price: € 25

Lot 933

Lot 933
Hollandse School: koe bij bosvennetje, olieverf op paneel, gesigneerd G. Altmann, (22 x 28 cm)
Starting price: € 50

Lot 934

Lot 934
Hollandse School: riviergezicht met dorp en diverse schepen, olieverf op paneel, gesigneerd Ant. Marel, 40 x 65 cm
Starting price: € 30

Lot 935

Hollandse School: kinderen bij een tent, olieverf op doek (30 x 50 cm)
Starting price: € 20

Lot 936

Lot 936
Hollandse School: vogel bij nest met jongen, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd (22 x 18 cm)
Starting price: € 10

Lot 937

Hollandse School: kerkje in bosrijk landschap, olieverf op schilderskarton, circa 1900
Starting price: € 30

Lot 938

Hollandse School: kerkinterieur met figuren, olieverf op paneel, 32 x 22 cm
Starting price: € 30

Lot 939

Lot 939
Govert van Emmerik (1808-1882), schip en reddingssloep op stormachtige zee met ruïne op de achtergrond, olieverf op doek, gesigneerd en onduidelijk gedateerd
Starting price: € 1200

Lot 940

Lot 940
Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): wandelaar in besneeuwd landschap met boerderij, olieverf op doek, gesigneerd (ca. 54 x 73 cm.)
Starting price: € 2000

Lot 941

Lot 941
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkshuijsen (1813-1883), berglandschap met dennenbomen en een beek op de voorgrond, olieverf op paneel, gesigneerd (38cm x27cm, aanslag op enkele gedeeltes van het schilderij)
Starting price: € 150

Lot 942

Lot 942
F. van Rossum du Chattel (1856-1917), hengelaar aan een bosvennetje, olieverf op paneel, gesign. l.o.
Starting price: € 250

Lot 943

Lot 943
Romain Steppe (1859-1927), platbodem op binnenwater, olieverf op doek, (40 x 50 cm)
Starting price: € 250
next >1|2|3|4|5|6|...|11