Art, Collectibles and Militaria July 2016

Live Auction: 30 june 2016 - 2 july 2016

Lot 879

Lot 879
1e gehalte zilveren herenzakhorloge met witgeëmailleerde wijzerplaat, roze ring, Romeinse cijferaanduiding en vergulde ornamentjes, eind 19e eeuw en 1e gehalte zilveren Invicta herenzakhorloge
Starting price: € 30

Lot 880

Lot 880
1e gehalte zilveren herenzakhorloge met wit geëmailleerde wijzerplaat, het uurwerk gedeeltelijk zichtbaar, 8 daags, Tiger, eind 19e eeuw
Starting price: € 30

Lot 881

Lot 881
3e gehalte herenzakhorloge met horlogeketting
Starting price: € 35

Lot 882

Lot 882
Grootformaat zilveren zakhorloge, adres: L. Klerks, Den Bosch, ca. 1800, met overkast.
Starting price: € 40

Lot 883

Lot 883
Damespolshorloge Rado met vier briljantjes op de wijzerplaat (met twee fragmenten van de band)
Starting price: € 50

Lot 884

Lot 884
Verguld damespolshorloge aan tweekleurige stalen band, "La Grande Classique", Longines
Starting price: € 150

Lot 885

Lot 885
Damespolshorloge met achtzijdige blauwe wijzerplaat, Girard-Perregaux
Starting price: € 30

Lot 886

Lot 886
Zakhorloge, Tissot Stylist
Starting price: € 40

Lot 887

Lot 887
Heren quartz polshorloge Lassale Seiko aan vergulde band
Starting price: € 80

Lot 888

Lot 888
Twee diverse vestzakhorloges in 1e en 3e gehalte zilveren kasten, daarbij: twee 3e gehalte zilveren rozenkranzen
Starting price: € 40

Lot 889

Lot 889
3e gehalte zilveren niëllo zilveren herenzakhorloge, adres: Kaiserstunde en 2e gehalte zilveren maliënbeursje met gravé sterretjesdecor, 1902
Starting price: € 30

Lot 890

Lot 890
Drie diverse vestzakhorloges in 1e gehalte zilveren kasten, laat 18e eeuw, Engeland
Starting price: € 120

Lot 891

Lot 891
Drie diverse vestzakhorloges in 1e gehalte zilveren kasten, laat 19e en begin 20e eeuw
Starting price: € 50

Lot 892

Lot 892
3e gehalte zilveren herenzakhorloge, Batavier, 3e gehalte zilveren herenzakhorloge met vergulde rijkbewerkte wijzerplaat en 3e gehalte zilveren dameszakhorloge, alle circa 1900
Starting price: € 60

Lot 893

Lot 893
Vier diverse vestzakhorloges waarvan 3 in zilveren kast, 19e en begin 20e eeuw
Starting price: € 60

Lot 894

Lot 894
Vier zilveren herenzakhorloges en drie dameszakhorloges, diverse gehaltes
Starting price: € 50