Lot 838

Lot 838
Agaten collier met hanger en verzilverde tussenstukjes
Starting price: € 25

Lot 839

Lot 839
Verzilverde broche in de vorm van een geciseleerde uilenkop met glazen oogjes
Starting price: € 20

Lot 840

Lot 840
Cornalijnen collier met vergulde tussenstukjes
Starting price: € 25

Lot 841

Lot 841
Speld met twee geslepen cornalijnen
Starting price: € 10

Lot 842

Lot 842
Verguld collier met geslepen kristallen steentjes, Swarovski, gemerkt
Starting price: € 5

Lot 843

Lot 843
Vijfstrengs glasgranaten collier met verguld koperen slot
Starting price: € 10

Lot 844

Lot 844
Cornalijnen collier
Starting price: € 35

Lot 845

Lot 845
Imitatie parelcollier met 2e gehalte zilveren slotje met markasiet bezet
Starting price: € 50

Lot 846

Lot 846
Gestoken, parelmoer ingelegde ivoren plaquette met decor van een putto in een ovaal met opengewerkte rand, Duitsland/Oostenrijk, circa 1910 (l. 6,5 cm.)
Starting price: € 50

Lot 847

Broche in de vorm van een zittend hondje, Swarovski Jeweller's Collection, bijouterieën, sierkurk en Dupont aansteker
Starting price: € 40

Lot 848

Lot 848
Bloedkoralen collier aan onedel slot
Starting price: € 20

Lot 849

Lot 849
Mallorca parelcollier
Starting price: € 10

Lot 850

Lot 850
Bijouterieën, etc.
Starting price: € 10

Lot 851

Lot 851
Bijouterieën
Starting price: € 30

Lot 852

Lot 852
Eiken kistje bijouterieën, servetband, toneelkijker Broco, etc.
Starting price: € 25

Lot 853

Lot 853
Tien horlogekettingen waaronder zilver
Starting price: € 50