Art, Collectibles and Militaria July 2016

Live Auction: 30 june 2016 - 2 july 2016
1

Lot 828

Lot 828
2e gehalte zilveren tasbeugel, opengewerkt en versierd met putti
Starting price: € 40

Lot 829

Lot 829
Zwart fluwelen tas aan 2e gehalte zilveren tasbeugel met rijkbewerkt decor van putti, circa 1920
Starting price: € 30

Lot 830

Lot 830
Zwart fluwelen tasje aan 2e gehalte zilveren beursbeugel, Louis Seize-stijl, 1968
Starting price: € 30

Lot 831

Lot 831
Twee 2e gehalte zilveren beugels, 19e eeuw
Starting price: € 30

Lot 832

Lot 832
Twee 2e gehalte zilveren tasbeugels, beide 19e eeuw
Starting price: € 25

Lot 833

Lot 833
4 diverse 2e gehalte zilveren tasbeugels, 19e en 20e eeuw
Starting price: € 60

Lot 834

Lot 834
3e gehalte zilveren maliƫn avondtasje, beugel met kruisbanddecor, Duitsland, circa 1910
Starting price: € 40

Lot 835

Lot 835
Bruin fluwelen beursje aan 2e gehalte zilveren beugel, onduidelijk meesterteken, 1841
Starting price: € 40

Lot 836

Lot 836
Gehaakt portemonneetje met 2e gehalte zilveren opengezaagde beugel met floraal decor, circa 1900
Starting price: € 20

Lot 837

Lot 837
Kralenbeurs met 1e gehalte zilveren beugel en tashaak, meester: Sydney Barnett, Londen, 1904
Starting price: € 75
1