next >1|2|3|4|5|6|...|24

Lot 458

Lot 458
Mosagaten collier met cloisonné kralen en verguld zilveren slot
Starting price: € 25

Lot 459

Lot 459
Verguld zilveren collier en hanger met geslepen gekleurde steentjes
Starting price: € 85

Lot 460

Lot 460
2e gehalte verguld zilveren hanger met cultivéparels in diverse kleuren, jaren '60/'70
Starting price: € 30

Lot 461

Lot 461
2e gehalte zilveren tot hanger vermaakte gesp met bloemdecor, circa 1800
Starting price: € 20

Lot 462

Lot 462
Hanger met roosdiamantjes aan 3e gehalte zilveren collier
Starting price: € 20

Lot 463

Lot 463
Een zilveren broche met op voorzijde twee gekroonde Nederlandse Leeuwen en de spreuk 'Concordia Res Parvae Crescunt, op de keerzijde 'Eendragt maecht Magt', met speld (ca. 5 cm)
Starting price: € 10

Lot 464

Lot 464
2e gehalte zilveren broche met cabochon geslepen bloedkoralen in bloemvormige zetting, circa 1900
Starting price: € 60

Lot 465

Lot 465
2e gehalte zilveren ketting met 15 bedeltjes
Starting price: € 30

Lot 466

Lot 466
Tweestrengs parelcollier met lavastenen reliëfportetje
Starting price: € 40

Lot 467

Lot 467
2e gehalte zilveren broche bezet met saffiertje
Starting price: € 15

Lot 468

Lot 468
2e gehalte zilveren bedelarmband en 1e gehalte zilveren armband
Starting price: € 25

Lot 469

Lot 469
Drie 1e gehalte zilveren en geëmailleerde vlinderbroches, waaronder gemerkt: David Andersen, Noorwegen
Starting price: € 50

Lot 470

Lot 470
Doosje zilveren sieraden
Starting price: € 25

Lot 471

Lot 471
Paar 1e gehalte niëllo zilveren oorclips en 2e gehalte zilveren collier, hanger met zwart glas en roosje, daarbij: onedele broche met polychroom bloemdecor
Starting price: € 15

Lot 472

Lot 472
Zilveren sieraden, diverse gehaltes en een enkel bijouterie in sieradendoos
Starting price: € 40

Lot 473

Lot 473
Twee 2e gehalte zilveren slavenarmbanden en diverse bijouterieën
Starting price: € 10
next >1|2|3|4|5|6|...|24