Art and Collectibles January 2015

Live Auction: 8 january 2015 - 9 january 2015
next >1|2|3|4|5|6|...|169

Lot 1

Lot 1
14 karaat gouden broche met filigrain in de vorm van een dolk, dolk kan uit de schede
Starting price: € 60

Lot 2

Lot 2
Gestoken jade hanger met 14 karaat gouden montuur aan 14 karaat gouden collier
Starting price: € 100

Lot 3

Lot 3
14 karaat gouden hanger met bloedkoraal
Starting price: € 30

Lot 4

Lot 4
14 karaat gouden hanger met jade
Starting price: € 50

Lot 5

Lot 5
Vierstrengs bloedkoralen armband met 14 karaat gouden sluiter met bloedkoralen
Starting price: € 100

Lot 6

Lot 6
14 karaat gouden sieraad met gravé decor en kwastjes
Starting price: € 70

Lot 7

Lot 7
Paar 14 karaat gouden oorhangers met granaatjes. Meester: G.A. Bruyère, Den Bosch, 1851-1894
Starting price: € 80

Lot 8

Lot 8
14 karaat gouden gesp met Zeeuwse knoopjes en kettinkje
Starting price: € 80

Lot 9

Lot 9
14 karaat gouden hanger met camee
Starting price: € 40

Lot 10

Lot 10
14 karaat witgouden armbandje
Starting price: € 20

Lot 11

Lot 11
Paar 14 karaat gouden manchetknopen met zwart onyx plaquettes
Starting price: € 90

Lot 12

Lot 12
Paar 14 karaat gouden oorhangers met bloedkoraal
Starting price: € 20

Lot 13

Lot 13
Paar 14 karaat gouden creolen en oorbel met 2 parels
Starting price: € 20

Lot 14

Lot 14
Paar 14 karaat gouden ovale oorringen
Starting price: € 30

Lot 15

Lot 15
14 karaat wit- en geelgouden pinbroche met opaal, art deco
Starting price: € 40

Lot 16

Lot 16
Noten collier met 14 karaat gouden monturen, kralen en sluiting
Starting price: € 150
next >1|2|3|4|5|6|...|169