Neu registrieren LiveMeekijken

Stamps and Postcards February 2019

Live-Auktion: 15 Februar 2019 - 16 Februar 2019
Als Fliesen|Als Liste

Los 81

Los 81
R33-56 - postfrisse serie vierzijdige roltanding 1928, 4c en 27½c z.fr., ov.pr.ex., catw. € 525
Mehr...
Einstiegspreis: € 125

Los 82

Los 82
R57-70 - postfrisse serie tweezijdige hoekroltanding 1930, pr.ex., catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 83

Los 83
R71-101 - postfrisse series Kinderzegels 1925-1933 compleet op 2 albumbladen, pr.ex., catw. € 1208
Mehr...
Einstiegspreis: € 250

Los 84

Los 84
LP1 - postfrisse 10 op 12½ cent Luchtpost, hoekrandstuk met drukkersteken 73, pr.ex.
Mehr...
Einstiegspreis: € 25

Los 85

Los 85
LP1-3 - postfrisse serie Luchtpost 1929, 15 cent z.fr., ov.pr.ex., catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 86

Los 86
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, cert. Muis 1983, catw. € 600
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 87

Los 87
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 600
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 88

Los 88
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 89

Kein Bild verfügbar
LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 90

Los 90
P1-2 - postfrisse 5 cent bruin op oranje & 10 cent karmijn op blauw 1870, cert. Moeijes 1993 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5750
Mehr...
Einstiegspreis: € 750

Los 91

Los 91
P27-28 - postfrisse serie Port 1906-1910 overdrukt in zwart, cert. Moeijes 1986 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800
Mehr...
Einstiegspreis: € 20

Los 92

Los 92
P29-30 - postfrisse serie Port 1906-1906 met overdruk in rood, tanding zie zegels, catw. € 65
Mehr...
Einstiegspreis: € 10

Los 93

Los 93
P44-60 - postfrisse serie Port ½ t/m 50 cent lichtblauw 1912-1920, pr.ex., catw. € 555
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 94

Los 94
P67a-68b - postfrisse serie keerdrukparen 1924 met en zonder witte tussenstrook, cert. Moeijes 1985 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 825
Mehr...
Einstiegspreis: € 200

Los 95

Los 95
D1-8 - postfrisse serie Dienst 1913 met opdruk Armenwet, cert. Moeijes 1980 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 800
Mehr...
Einstiegspreis: € 200

Los 96

Los 96
D5 - gebruikte 3 cent Armenwet op couvert 'Armenraad Rotterdam' lokaal verzonden Rotterdam 01.12.1917, klein hoekje van sluitklpe ontbreekt, overig in goede kwaliteit en ongevouden
Mehr...
Einstiegspreis: € 50