Neu registrieren LiveMeekijken

Stamps and Postcards September 2018

Live-Auktion: 7 September 2018 - 8 September 2018
Als Fliesen|Als Liste

Los 81

Los 81
265-266 en 269 - postfrisse Crisis- en Emmazegels in horizontale paren, pr.ex., catw. € 218
Mehr...
Einstiegspreis: € 35

Los 82

Los 82
WITHDRAWN/VERVALLEN
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 83

Los 83
402B-403B - postfrisse Legioenblokken 1942, pr.ex., catw. € 255
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 84

Los 84
V886-888 - postfrisse Amphilexblokken 3x, pr.ex., catw. € 225
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 85

Los 85
R30 - postfrisse 35 cent olijfbruin 1926, tweezijdige roltanding met watermerk in randblok van 4, pr.ex., catw. € 760
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 86

Los 86
R32 - gebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, cert. NVPH 1967 en keurstempeltje Koopman, pr.ex., catw. € 4500
Mehr...
Einstiegspreis: € 1250

Los 87

Los 87
R46 - postfrisse 12½ cent lilaroze 1928 vierzijdige roltanding, pr.ex., catw. € 144
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 88

Los 88
R78-81 - postfrisse serie Kinderzegels 1927 in verticale paren, 1 ex. R79 miniem zwart puntje in gom ov.pr.ex., catw. € 180
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 89

Los 89
LP12-13 - postfrisse Meeuwen 1951, bovenrandstukken, cert. Moeijes 1986 (zonder gebreken), catw. € 600
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 90

Los 90
LP12-13 - ongebruikte Meeuwen 1951, catw. € 600
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 91

Los 91
LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, pr.ex., catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 92

Los 92
LP12-13 - gebruikte Meeuwen 1951, 25 gld. stomp tandje rechts, ov.pr.ex., catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 35

Los 93

Los 93
P37b - gebruikte 7½ cent De Ruyter in horizontaal paar, type I en II tezamenhangend, tanding zie foto, catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 35

Los 94

Los 94
P42 - gebruikte 50 cent De Ruyter 1907, met grootrondstempel 'AMSTERDAM 8 - 19.NOV.07', pr.ex., catw. € 80
Mehr...
Einstiegspreis: € 15

Los 95

Los 95
D27-40 - postfrisse serie Cour de Justice 1951-1953 2 cent t/m 1 gulden, pr.ex., catw. € 1750
Mehr...
Einstiegspreis: € 600

Los 96

Los 96
D25-26 - postfrisse 2 cent blauw en 4 cent groen Cour de Justice 1950, pr.ex., catw. € 750
Mehr...
Einstiegspreis: € 200