Neu registrieren LiveMeekijken

Stamps and Postcards February 2019

Live-Auktion: 15 Februar 2019 - 16 Februar 2019
Als Fliesen|Als Liste

Los 65

Los 65
229-231 - postfrisse serie Rembrandt 1930, pr.ex., catw. € 80
Mehr...
Einstiegspreis: € 15

Los 66

Los 66
236-237 - postfrisse serie Fotomontage 1931-1933, cert. Moeijes 1987 (zonder gebreken), pr.ex., catw. € 575
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 67

Los 67
244-247 - postfrisse serie ANVV 1932, pr.ex., catw. € 270
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 68

Los 68
257-260 - postfrisse serie Zeemanszegels 1933, pr.ex., catw. € 152
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 69

Los 69
265-266 - postfrisse Crisiszegels 1934 in blokken van 4, nr.265 hor. perf. deels iets los aan linkerzijde, catw. € 308
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 70

Los 70
278 - postfrisse Luchtvaartfonds 1935 4x, catw. € 280
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 71

Los 71
279-282 - postfrisse serie Kinderzegels 1935, hoekrandstukken, pr.ex., catw. € 135
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 72

Los 72
289-292 - postfrisse serie Kinderzegels 1936, pr.ex., catw. € 59
Mehr...
Einstiegspreis: € 10

Los 73

Los 73
346-349 - postfrisse hoge waarden Konijnenburg, catw. € 544
Mehr...
Einstiegspreis: € 80

Los 74

Kein Bild verfügbar
402B-403B - Ongebruikt Legioenblokken 1942, pr. Ex, catw. €255
Mehr...
Einstiegspreis: € 20

Los 75

Los 75
592-595 - postfrisse serie ITEP 1952 in complete velletjes van 25 stuks, pr.ex, catw. € 2250
Mehr...
Einstiegspreis: € 250

Los 76

Los 76
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, cert. Moeijes 1990 (zonder gebreken), 50c gom miniem licht gelig ov.pr.ex., catw. € 1615
Mehr...
Einstiegspreis: € 250

Los 77

Los 77
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, pr.ex., catw. € 1615
Mehr...
Einstiegspreis: € 300

Los 78

Los 78
R19-31 - postfrisse serie tweezijdige roltanding met watermerk 1926-1927, pr.ex., catw. € 440
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 79

Los 79
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, cert. Moeijes 1985 (nr.3 uit de rij, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5000
Mehr...
Einstiegspreis: € 1500

Los 80

Los 80
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, gom mogelijk iets bijgewerkt, pr.ex., catw. € 5000
Mehr...
Einstiegspreis: € 1500