Art, Collectibles and Militaria June 2019

Live-Auktion: 19 Juni 2019 - 22 Juni 2019
Als Fliesen|Als Liste

Los 1

Los 1
Mehr...
Einstiegspreis: € 70

Los 2

Los 2
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 3

Los 3
Hollandse School: volgetuigde driemaster op volle zee, olieverf op doek - 120 x 155 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 10

Los 4

Los 4
Mehr...
Einstiegspreis: € 20

Los 5

Los 5
Italiaanse School: Madonna della Seggiola, naar Rafaël, olieverf op doek, 19e eeuw - 80 x 70 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 250

Los 6

Los 6
A. van der Burg, vrouw met schapen bij de schaapskooi, olieverf op paneel, gesigneerd l.o. -16,5 x 23 cm-
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 7

Los 7
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 8

Los 8
Mehr...
Einstiegspreis: € 70

Los 9

Los 9
Mehr...
Einstiegspreis: € 25

Los 10

Los 10
George Lourens Kiers (1838-1916), vissersvolk bij afgemeerde bomschuit, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1909 - 38 x 64 cm, aankoopbewijs en verzekeringrapport Simonis en Buunk -
Mehr...
Einstiegspreis: € 400

Los 11

Los 11
Jacobus Cornelis Nefkens (1926-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd - 40 x 60 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 25

Los 12

Los 12
Ad de Roo (1959), stilleven met fruit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd r.o. 1984 -16,5 x 22,5 cm-
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 13

Los 13
Oene Romkes de Jongh (1812-1896), gezicht op de Zuiderkerk vanaf de Groenburgwal, olieverf op doek, gesigneerd - 77 x 55 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 1000

Los 14

Los 14
Johanna van Eybergen (1865-1950), Larens interieur, moeder met baby op schoot en twee kinderen, olieverf op doek, gesigneerd -59 x 79 cm.-
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 15

Los 15
Twee schilderijtjes: portret van een vrouw in biedermeier kleding -11,5 x 8,5 cm.- en winters polderlandschap met molen -22,5 x 28-, beide olieverf op paneel, tweede helft 20e eeuw
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 16

Kein Bild verfügbar
WITHDRAWN/VERVALLEN
Mehr...
Einstiegspreis: € 500