Neu registrieren LiveMeekijken

Stamps and Postcards February 2019

Live-Auktion: 15 Februar 2019 - 16 Februar 2019
Als Fliesen|Als Liste
1

Los 76

Los 76
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, cert. Moeijes 1990 (zonder gebreken), 50c gom miniem licht gelig ov.pr.ex., catw. € 1615
Mehr...
Einstiegspreis: € 250

Los 77

Los 77
R1-18 - postfrisse serie tweezijdige roltanding 1925 zonder watermerk, pr.ex., catw. € 1615
Mehr...
Einstiegspreis: € 300

Los 78

Los 78
R19-31 - postfrisse serie tweezijdige roltanding met watermerk 1926-1927, pr.ex., catw. € 440
Mehr...
Einstiegspreis: € 100

Los 79

Los 79
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, cert. Moeijes 1985 (nr.3 uit de rij, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 5000
Mehr...
Einstiegspreis: € 1500

Los 80

Los 80
R32 - ongebruikte 7½ cent violet 1927, 3-gaats vierzijdige roltanding, gom mogelijk iets bijgewerkt, pr.ex., catw. € 5000
Mehr...
Einstiegspreis: € 1500

Los 81

Los 81
R33-56 - postfrisse serie vierzijdige roltanding 1928, 4c en 27½c z.fr., ov.pr.ex., catw. € 525
Mehr...
Einstiegspreis: € 125

Los 82

Los 82
R57-70 - postfrisse serie tweezijdige hoekroltanding 1930, pr.ex., catw. € 250
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 83

Los 83
R71-101 - postfrisse series Kinderzegels 1925-1933 compleet op 2 albumbladen, pr.ex., catw. € 1208
Mehr...
Einstiegspreis: € 250
1