Neu registrieren LiveMeekijken

Live-Auktion: 10 Januar 2019 - 12 Januar 2019
Als Fliesen|Als Liste

Los 1

Los 1
Hollandse School: poldergezicht met molen, olieverf op paneel, onduidelijke signatuur -28 x 38 cm-
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 2

Los 2
Hollandse School: gezicht op Delft, olieverf op paneel, derde kwart 19e eeuw -24 x 36 cm.-
Mehr...
Einstiegspreis: € 30

Los 3

Los 3
Hollandse School: Bootje op een plas, olieverf op doek, gesigneerd 'Gabriël', vermoedelijk werk van Jan Knikker Jr. -39 x 49 cm-
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 4

Los 4
Hollandse School: stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, onduidelijk gesigneerd - 30 x 25 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 10

Los 5

Los 5
Hollandse School: wandelaar in bosrijk landschap, olieverf op paneel, gesigneerd v/d Pol, - 25 x 20 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 10

Los 6

Los 6
Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op doek -23,5 x 18,7 cm.-
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 7

Los 7
Hollandse School: stadsgezicht met figuren,. olieverf op paneel, gemon. G.S.L., - 30 x 25 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 10

Los 8

Los 8
Hollandse School: molen in landschap, 19e eeuw -18,5 x 23,5 cm.-
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 9

Los 9
Hollandse School: molen in landschap, tweede helft 19e eeuw -30 x 21,5 cm.-
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 10

Los 10
Mehr...
Einstiegspreis: € 125

Los 11

Los 11
Mehr...
Einstiegspreis: € 75

Los 12

Los 12
Hollandse School: boerderij aan de waterkant, olieververf op doek, onduidelijk gesigneerd - 18 x 24 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 13

Los 13
Hollandse School: boerenerf met paarden en pluimvee, olieverf op doek - 40 x 80 cm.
Mehr...
Einstiegspreis: € 25

Los 14

Los 14
Hollandse School: wintergezicht met stad en molens, naar Lodewijk Johannes Kleijn, olieverf op doek -38,5 48,5 cm. - met defecten- 2e helft 20e eeuw
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 15

Los 15
Hollandse School: huizen aan het water, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, palen aan de kist, olieverf op doek, gesigneerd Jacobs -beschadigingen-
Mehr...
Einstiegspreis: € 5

Los 16

Los 16
Hollandse School: volgetuigde drie-master op volle zee , olieverf op doek - 120 x 155 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 25