Neu registrieren LiveMeekijken

Art, Collectibles and Militaria June 2018

Live-Auktion: 21 Juni 2018 - 23 Juni 2018
Als Fliesen|Als Liste

Los 1

Los 1
Karel Appel (1921-2006), 'El Amigo del Hombre', litho, gesigneerd en gedateerd '88 - 48 x 37 cm, aangekocht Livingstone Gallerie 1999 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 250

Los 2

Los 2
Karel Appel (1921-2006), ongetiteld, zeefdruk, gesigneerd - 53 x 71 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 3

Los 3
Karel Appel (1921-2006), ongetiteld, zeefdruk, gesigneerd - 72 x 52 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 4

Los 4
Armand Avril (1926), 'Clown', olieverf op papier, gesigneerd en onduidelijk gesigneerd, - 64 x 49 cm, aangekocht Jaski 1992 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 125

Los 5

Kein Bild verfügbar
Julius Bekker (1939), 'Antarctica', aquarel, gesigneerd, - 30 x 30 cm - , daarbij: Julius Bekker (1939), figuren, litho, - 48 x 44 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 40

Los 6

Los 6
Julius Bekker (1939), 'Lonely Indian', monotype, gesigneerd en gedateerd '88 - 48 x 48 cm -
Mehr...
Einstiegspreis: € 25

Los 7

Los 7
Marion Bloem (1952), 'Mensen', aquarel, gesigneerd en gedateerd '91, - 50 x 35 cm., aangekocht Jaski 1992 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 50

Los 8

Los 8
Eugène Brands (1913-2002), 'Bezig bij Nacht', gouache, gesigneerd en gedateerd '71 - 28 x 32 cm - - aangekocht Jaski 1991 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 400

Los 9

Los 9
Eugène Brands (1913-2002), 'Composition 5-XII-94', gouache, gesigneerd verso - 17, 5 x 25 cm - - aangekocht Jaski 1997 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 200

Los 10

Los 10
Eugène Brands (1913-2002), 'Palet', gouache, gesigneerd en gedateerd '62 - 40 x 70 - - aangekocht Jaski 1993 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 900

Los 11

Los 11
Eugène Brands (1913-2002), 'White Village', gouache, gesigneerd en gedateerd 8-'54 - 31 x 33 cm - - aangekocht Jaski 2000 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 800

Los 12

Los 12
Herman Brood (1946-2001), 'Umsturz', gemengde techniek/papier, gesigneerd en gedateerd Berlin '95 - 31 x 27 cm - - aangekocht Jaski 2002 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 125

Los 13

Los 13
Constant (1920-2005), 'De Ridder', ets, gesigneerd - 20 x 25 cm - - aangekocht Jaski 2000 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 150

Los 14

Los 14
Constant (1920-2005), 'De verdwaalde haas', ets, gesigneerd - 16 x 12 cm - - aangekocht Jaski 1999 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 125

Los 15

Los 15
Constant (1920-2005), 'Studie voor Cassanova', inkttekening, gesigneerd - 20 x 25 cm - - aangekocht Jaski 2001 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 1000

Los 16

Los 16
Corneille (1922-2010), '100 jaar concertgebouw', map met vijf litho's - aangekocht Jaski 1991 -
Mehr...
Einstiegspreis: € 300